Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У голосуванні по Громадському бюджету Кременчука підозрюють фальсифікацію голосів

 

4 января 2019 12:15

Тож проекти-переможці сьогодні не оголосять.

Сьогодні у мерії Кременчука на засіданні робочої групи з Громадського бюджету повідомили, що не оголосять самих переможців по Громадському бюджеті -2018 Кременчука через непорозуміння упродовж всього голосування.

Як повідомив координатор проекту Євген Перевезенцев, їх у бюджеті участі було кілька спірних. За його інформацією, були випадки, коли прийшовши в Центр надання адмінпослуг на голосування, одній жінці повідомили, що у неї вже немає голосів (при тому, що вона жодного разу не голосувала).

Був інцидент у контакт-центрі №12 з депутатом Шибашовим; були скарги авторів один до одного. 


Також, як звертала увагу Кременчуцька газета, були дні, коли голосування було неможливим через термінали. 

Тож, як зауважив секретар міськради Кременчука Юрій Гриценко, на перевірку результатів голосування необхідно виділити ще 10 днів, і уже тоді оголошувати остаточні результати.

Звернули увагу і на те, що з Ревівки була надмірна кількість голосів, і що всі центри будуть перевірятися на достовірність та законність голосування.

Про те, що такі перевірки не матимуть юридичної сили, зазначив  депутат Кременчуцької міської ради від Ревівки Денис Терещенко. 

«Робоча група не має права проводити перевірку, адже цього немає у статуті проекту. Я не проти перевірки, але наголошу, що її результати будуть незаконними»,- сказав Д.Терещенко.

Як зауважив один із авторів проекту, перевірка сама по собі є неможливою, тому що це може буде титанічна робота. Більше того, банки наврядчи нададуть закриту інформацію по голосуванню робочій групі.
Також сказали, що у голосах помітили істотну кількість від працівників із підприємства  «Гурман Фемілі», у той час, коли там числиться по місту близько 50 осіб.

«Але голосування дуже сильно різниться по мікрорайонах»,- сказав депутат Кременчуцької міської ради Валентин Курченко-Гай.

Також на засіданні робочої групи зауважили про те, що не було прописано жодних норм чи порогів по кількості голосів, а, отже, не потрібно проводити перевірок.

Нагадаємо, за проекти Громадського бюджету найбільше голосували з Ревівки, Молодіжного та Молокозаводу

Також нагадаємо, громадський бюджет Кременчука цьогоріч став бюджетом розбрату: підбиття підсумків планують відтермінувати.

 

 

Ліна Романченко
Фото Кирило Воронцов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться