Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 27 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У головного патрульного Кременчука Борзенка питаєш одне, а відповідь надає на інше, або Чому корисно іноді прикидатися ледь не бараном?

 
 

 

13 августа 2020 11:00

Жодного слова у відповіді не прописано саме на поставлене раніше журналістами запитання.

  Шостого серпня 2020 року редакція «Кременчуцької газети» направила листа в.о. керівника батальйону патрульної поліції Кременчука Вікторії Давидюк з проханням пояснити, чому на рейд «Увага! Спецсигнал» патрульні запросили лише представників кількох обраних ЗМІ, а не як це було у всі попередні роки при командирі батальйону В'ячеславі Деркачі - ВСІ ЗМІ міста.

Звичайно, не завжди всі ЗМІ приїздять для участі у рейді, але раніше ВСІ ЗМІ Кременчука отримували подібні запрошення. Проте з приходом до керівництва батальйону патрульних поліцейських Олександра Борзенка ситуація кардинально змінилася і НЕ ВСІ ЗМІ Кременчука стали отримувати від патрульних запрошення, що є порушенням ст.9 Закону України «Про Національну поліцію», де сказано, що поліція здійснює свою діяльність на засадах відкритості та прозорості.

Але повернемося до відповіді редакції, яка надійша за підписом самого О.Борзенка. У відповідь на наш лист командир батальйону О.Борзенко відповів, що рейд дійсно був, але жодного слова не прописав саме на поставлене раніше журналістами запитання, чому одних зовуть, а інших - ні?!

«Кременчуцька газета» системно виявляє порушення в діях О.Борзенка  і, мабуть, тому саме нашу редакцію в рейд не покликали, але є ж і інші редакції. Тож ми ще раз вирішили запитати бравого командира Борзенка про те, чому він вибірково підходить до роботи зі ЗМІ та порушує Законодавство. Відповідного листа ми направимо йому вже сьогодні, а ось вже не у листі хочеться запитати - невже йому так корисно іноді прикидатися ледь не бараном і «з’їзджати» з відповіді на поставлене запитання? Можливо, тієї відповіді у нього не має, бо вона явно суперечить закону?

Нагадаємо, У Кременчуці патрульні заламали молоду жінку, а іншій прискали в обличчя балончиком - як пояснюють свої дії правоохоронці

Підопічні Борзенка знову проявили садизм: прокуратура встановила новий факт перевищення повноважень патрульними

Кременчуцькі патрульні дивують: затриманий може представитися вигаданим прізвищем і правоохоронці складуть на нього протокол

Борзенко, схоже, навчив: патрульний заламав чоловікові руки та силоміць вдягнув кайданки, зламав кістки передпліччя

 

 

Марина Соловей

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися