Кременчугская газета
Суббота, 19 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Горішніх Плавнях може з'явитися 3-метрова голова козака, що тягне на Рекорд України

 

31 августа 2018 13:45

Скульптор хоче почути громадську думку мешканців Горішніх Плавнів .

Олег Рябо, відомий своїми роботами, які зокрема прикрашають місто Горішні Плавні, презентував нові скульптури. Перша робота - 3-метрова «Голова Козака», друга – вовк із відомого мультфільму «Жив був пес».

Про це повідомили на сайті «Горішні Плавні Online».

Інформацію про це редакції «Горішні Плавні Online» надіслав сам скульптор Олег Рябо. Він зазначив, що пропонував міській владі викупити ці роботи та встановити у місті, але відповіді у встановлені терміни від чиновників Горішніх Плавнів так і не дочекався. Автор повідомив, що в нього були пропозиції від інших міст на встановлення цих скульптур, але він поки що відмовляється від них, бо хоче, щоб його нові роботи «прижилися» у рідному місті.

Скульптура вовка могла би прикрасити один із скверів чи міський парк культури та відпочинку. У випадку, якщо виконком міської ради не викупить роботи чи не знайдуться меценати, ця скульптура може з’явитися у дворі по вулиці Добровольського, 53, де мешкає сам Олег Рябо.

Скульптор хоче почути громадську думку мешканців Горішніх Плавнів – чи хотіли б вони бачити скульптуру вовка у місті і де саме? Олег Рябо готовий вислухати всі зауваження та пропозиції.

"Монументальну скульптурну композицію «Голова Козака» Олег Рябо пропонує встановити на постаменті перед будівлею мерії міста Горішні Плавні. Скульптор стверджує, що вона символізуватиме зв'язок з минулим, історією нашого краю. Адже у 5-ти км від міста Горішні Плавні в селі Келеберда стояла сотня реєстрових козаків Полтавського полку. А в прилеглих селах жили прості козаки, які займалися домашнім господарством і за необхідності могли поповнити козацьке військо.Нейтральний образ козака (можливо прообраз отамана Івана Сірка) буде уособлювати образ воїна-захисника нашої Вітчизни, не створюватиме політичної напруги, сприятиме об'єднанню громади нашого міста.Крім того, 3-метрова скульптура «Голова Козака» не має аналогів і потрапить до книги рекордів України і книги Гіннеса, як найбільша скульптурна голова козака в Україні і світі", - йдеться в повідомленні.

Скульптор Олег Рябо сподівається, що мешканці міста підтримають його пропозиції шляхом голосування за відповідну петицію на сайті міськради.Коли петиція з’явиться на сайті міськради, він повідомить додатково.

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться