Кременчуцька газета
Вівторок, 23 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

У Градизьку демонструють приклад соціально-відповідального керівництва: поки дітки вчаться, батьки працюють

16 вересня 2022 09:00

"Садочки відкрилися і в старостатах і будуть відкриватися далі".

Кременчук, на відміну від багатьох громад України та Кременчуцького району, пасе задніх в питанні відкриття дитячих садочків та шкіл для відвідування. Міська влада, на чолі з мером Віталієм Малецьким, неначе вперто саботує, аби це питання вирішувалося негайно. Як у громадах району налагоджено процес навчання, журналісти дивилися з керівництвом району Олегом Лєдніком та Дмитром Колотієвським.

"Як ви всі знаєте, в Україні розпочався освітній процес  - хто офлайн, хто онлайн, але є громади, де дошкільні заклади працюють уже понад три місяці. Це приклад соціально-відповідального керівництва, соціально-відповідального менеджменту. Це приклад того, як влада повинна ставитися до тих людей, які її обрали...

Відкриття дитсадків, в першу чергу, дає можливість батькам працювати і ось сьогодні ми знаходимося в Градизьку. Цей дитячий садок один з перших розпочав роботу три місяці тому. Тут діти відвідують дитсадок, а першачки ходять в перший клас. Поки дітки вчаться, батьки працюють", - каже начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік.

Керманич Градизької ОТГ Мирослав Носа зазначає, що в Градизьку є три школи, школа-інтернат, музична школа і два дитсадки. Зараз працює один садочок.

М.Носа каже, що пріоритет по влаштуванню дітей в садочок віддано дітям, де батьки працюють.

"Садочки відкрилися і в старостатах і будуть відкриватися далі", - каже М.Носа і розповідаючи, далі акцент робить, що на те, що питання безпеки у закладах освіти - це питання номер один.

"В цьому дитсадку є бомбосховище. Робота тут почалася не від того, що потрібно було відкрити, а був запит батьків яким потрібно ходити на роботу",- зазначає керманич Градизької ОТГ.

Завідуюча дитсадком Юлія Афанасьєва каже, що в разі повітряної тривоги діти вже знають, що треба вишукатися в лінію і йти у сховище. На групі працює по 2 вихователя та 2 помічника. У самій групі по 15 дітей. У разі, якщо тривога розпочинається, коли діти сплять, то діточок будять і їх спускають в укриття.

"В п’ять хвилин ми вкладаємося", - каже Ю.Афанасьєва.

Уже в самому укритті вона демонструє зону дошкільнят та учнів першого класу.

"Зони різні, ви бачите стільцями розділені. Діти тут не сплять... Запас води, їжі є на всіх і на кожного. Діти вже не лякаються повітряної тривоги і знають, що робити", - каже керівниця закладу.

Журналісти запитують у неї, чи була потреба у відкритті садочків і чи просили про це батьки, бо в Кременчуці особливо батьки це питання не підіймають. На що дізналися, що потреба була і зараз активно батьки йдуть з проханням зарахувати їх дитину до садочку і в закладі вже є черга на прийом дітей.

Зазначимо, у Кременчуці влада Малецького не спромоглася відкрити дитячі садки.

З Освіти починається Держава: поки Кременчук не відкрив дитсадки та школи, у громадах району є приклад для наслідування

Малецькому слід повчитися у колег з району: в Оболонській ОТГ школи офлайн працюють поки 2 рази на тиждень, а планують - цілий тиждень

Голова Градизької ОТГ Носа довго не міг пригадати про допомогу від нардепа Мовчана, а коли згадав, виявилося, що придбаний флюорограф і досі не працює

 

 

Олег Булашев

фото автора

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися