Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 12 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці знімають мільйон з ремонту доріг і направляють на зарплату працівникам КАТП 1628

 

5 июня 2020 11:45

Перерозподіляють понад 1,5 млн з міського бюджету.                                     

Проект рішення міськвиконкому «Про перерозподіл бюджетних асигнувань по головному розпоряднику бюджетних коштів – Департаменту житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради» оприлюднено на офіційному сайті міської ради.

Згідно з ним пропонують перерозподілити бюджетні асигнування, затверджені в місцевому бюджеті м. Кременчука на 2020 рік по головному розпоряднику бюджетних коштів – Департаменту житлово-комунального господарств.

А саме: зменшити видатки на суму 60  тис грн, виділених на поточний ремонт на об’єктах нежитлового фонду і на  60 тис  367,75 грн видатки  на капітальний ремонт на об’єктах нежитлового фонду комунальної власності міста для комунального госпрозрахункового житлово-експлуатаційного підприємства «Автозаводське».

Зменшити бюджетні асигнування спеціального фонду  на суму 1 млн 085 тис 938 грн, виділених на капітальний ремонт внутрішньоквартальних проходів та проїздів.

Зменшити бюджетні асигнування на суму 356 тис 058 грн, виділених на поповнення обігових коштів на умовах повернення для комунального підприємства «Теплоенерго», та на суму 49 тис  782 грн, виділених на придбання порошкоподібного активованого вугілля для комунального підприємства «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради.

А ще зменшити  на суму 13 тис грн, виділених на виконання заходів Програми діяльності та розвитку комунального підприємства «Кременчук АКВА-СЕРВІС» Кременчуцької міської ради.

Натомість планують збільшити бюджетні асигнування загального фонду для установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги  на суму 1 млн  504 тис 778 грн.

 А саме:  на суму 356 тис 058,64 грн для комунального підприємства «Теплоенерго» на виконання зобов’язань з реструктуризації заборгованості за природний газ (місцева гарантія), які виникли у 2019 році та не були профінансовані;

на суму 148 тис 720 грн для комунального підприємства «Кременчукводоканал» на придбання фільтруючого матеріалу «Цеоліт Біо»;

на суму 1 млн грн для Кременчуцького комунального автотранспортного підприємства 1628 на виплату заробітної плати.

Також планують збільшити бюджетні асигнування загального фонду по для комунального госпрозрахункового житлово-експлуатаційного підприємства «Автозаводське» на суму 60 тис грн на дезінфекцію житлового фонду міста та дитячих майданчиків та на суму 60 тис 367 грн на виконання постанови Автозаводського відділу державної виконавчої служби у місті Кременчуці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції   (м. Суми) про відкриття виконавчого провадження від 06.02.2020 № 61182533.

Нагадаємо, У Кременчуці знімають мільйон гривень з ремонтів, реконструкції і закупки обладнання, а віддають КАТП - 1628 на зарплату

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться