Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 26 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці 213 дітей-сиріт претендують на отримання компенсації з держбюджету для придбання житла

 

15 вересня 2021 12:00

Відповідно до нормативних документів, затверджених на державному рівні, учасники пільгової житлової програми віком від 16 до 23 років включно мають право на 100% компенсацію із державного бюджету.

На сьогодні 213 кременчужан з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, претендують на отримання компенсації з державного бюджету для придбання житла.

Про це повідомила Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Загальна потреба Кременчука в компенсації з державного бюджету для забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування житлом становить 81 млн. 719 тис. 860 грн. 21 коп.. Про це йшлося на засіданні місцевої комісії з питань забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків, що відбулося під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової.

На сьогоднішній день учасниками державної пільгової житлової програми є діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа з 16 до 23 років включно, від 23 до 35 років включно та старше 35 років.

За інформацією КП «Квартирне управління», на даний час у міській черзі на отримання житла із числа дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування віком від 16 до 23 років перебуває 71 особа, в т.ч. - 5 – осіб із інвалідністю; від 23 до 35 років – 129 осіб, із них - 9 мають інвалідність; а також віком старше 35 років – 13 осіб, із них 1 – зі статусом інваліда.

Відповідно до нормативних документів, затверджених на державному рівні, учасники пільгової житлової програми віком від 16 до 23 років включно мають право на 100% компенсацію із державного бюджету від граничної вартості житла по регіону; учасники віком від 23 до 35 років – на 70% компенсації із державного бюджету від граничної вартості житла з подальшим зменшенням частки державного бюджету на 10% щороку до 50% у 2023 році та наступних роках; учасники старше 35 років – на 30% від граничної вартості житла по регіону з державного бюджету протягом поточного року, у 2022 році та наступних роках грошова компенсація у розмірі вартості житла здійснюється за рахунок місцевих бюджетів.

Наразі потреба в отриманні держсубвенції для забезпечення пільговиків по 1 списку (від 16 до 23 років) становить 35 млн. 124 тис. 41 грн. 25 коп., по ІІ списку (від 23 до 35 років) – 44 млн. 662 тис. 614 грн. 27 коп., а по ІІІ списку (старше 35 років) – 1 млн. 933 тис. 304 грн. 69 коп.. Обсяги грошової компенсації визначалися відповідно до формульних розрахунків, визначених на законодавчому рівні із урахуванням граничної вартості житла в залежності від регіону та потреб осіб із інвалідністю у забезпеченні їх житлового права.

Документи, що були затверджені на засіданні місцевої комісії з питань забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків, вже найближчим часом розглядатимуть на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району, а потім для подальшої реалізації державної житлової пільгової програми будуть передані в Полтавську обласну державну адміністрацію.

 

За матеріалами джерела

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися