Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 19 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці 30-річні «Жигулі», на яких їздили лікарі, передали «Муніципальній варті»

 

31 мая 2019 16:05

Залишкова балансова вартість транспортного засобу – 4 тис 981 грн.

Сьогодні, 31 травня, на засіданні міськвиконкому затвердили проект «Про надання згоди на безоплатну передачу транспортного засобу, який належить до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука, з балансу на баланс», який виносять на розгляд міськвиконкому.

Згідно з проектом рішення, надати згоду на безоплатну передачу транспортного засобу з балансу комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т. Богаєвського» на баланс комунального підприємства «Муніципальна варта». А саме: автомобіля ВАЗ 2121, тип – легковий універсал, 1989 року  випуску. Первісна балансова  вартість – 14 тис 943грн, сума нарахованого зносу – 9 тис 962 грн., залишкова балансова вартість – 4 тис 981грн.

Це не єдина стара автівка, яку забирає собі комунальне підприємство. Вже підготовано проект рішення міськвиконкому про передачу ще однієї автівки. Згідно з ним пропонують: надати згоду на безоплатну передачу транспортного засобу, який належить до комунальної власності громади Кременчука, з балансу комунального некомерційного медичного підприємства «Центр медико-санітарної допомоги № 3» на баланс комунального підприємства «Муніципальна варта».

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться