Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 30 Листопада 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці був педколедж, а стане гуманітарно-технологічна академія (Доповнено)

 

21 жовтня 2021 13:55

Проект перейменування навчального закладу виноситься на сесію Полтавської обласної ради, яка відбудеться 19 жовтня.

 

Проект рішення "Про зміну найменування Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка" депутати Полтавської облради планують розглянути на сесії 19 жовтня.

Проєкт рішення розроблений з метою сприяння розвитку системи фахової передвищої освіти, що передбачено Законом України «Про фахову передвищу освіту». Розширення переліку нових спеціальностей та освітніх програм відповідно до попиту на ринку праці дасть змогу залучити більшу кількість молоді до здобуття фахової передвищої освіти, підвищити конкурентоспроможність коледжу.

Проектом передбачено змінити найменування Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка (код ЄДРПОУ – 02125496, адреса – 39623, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Лізи Чайкіної, буд. 33) на Обласний коледж «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» Полтавської обласної ради.

Також у проекті зазначено, що директор Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка Л. Крупіна має підготувати нову редакцію Статуту закладу, подати її на затвердження управлінню майном обласної ради та здійснити його державну реєстрацію відповідно до вимог чинного законодавства, а управління майном обласної ради (начальник – С. Сагайдачний) внести відповідні зміни до переліку підприємств, установ і організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, повноваження з управління якими передаються Полтавській обласній державній адміністрації.

Організацію виконання цього рішення покласти на управління майном обласної ради та Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, контроль за його виконанням – на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки та культури.

 

Доповнено.

21 жовтня на сесії Полтавської облради депутати підтримали рішення "Про зміну найменування Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка".

 

Олег Булашев 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися