Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці хочуть в табори відправити майже половину дітей шкільного віку

 

28 марта 2019 15:00

Для дітей організовують різні форми відпочинку. 

У мерії Кременчука пройшов Штаб з оздоровлення дітей на 2019 рік. Як стало відомо, у Кременчуці і поблизу міста цього року працюватимуть 6 приміських, 26 пришкільних і 11 профільних таборів.

Як повідомив начальник управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Андрій Макаров, також влітку працюватимуть дитячий заклад праці та відпочинку на базі комунального позашкільного навчального закладу «Клуб юних моряків «Гардемарин» із цілодобовим перебуванням дітей та ігрові майданчики при клубах за місцем проживання комунального позашкільного навчального закладу «Об`єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання».

Вцілому, оздоровчими та відпочинковими послугами в рамках оздоровчої кампанії планують охопити понад 10 тис підростаючих кременчужан, що становить 45% від загальної кількості дітей і підлітків шкільного віку.

На 2019 рік в міському бюджеті  збільшено суму, яку спрямують на оздоровлення дітей у приміських таборах та відпочинок дітей у пришкільних та профільних закладах. Цьогорічні видатки на ці цілі становлять 8 млн 415 тис 344 грн (у 2018 році -  8 млн 79 тис грн).

Цього року збільшено відрахування міського бюджету на організацію оздоровчої кампанії дітей, які потребують особливої уваги та підтримкии.  Це 2 млн 294 тис грн. За ці кошти планується забезпечити відпочинковими та оздоровчими послугами 6 тис 169 дітей пільгових категорій, із них: 3 тис 563 - оздоровленням; 2 тис 606 - відпочинком.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться