Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці біля Новоміського кладовища зроблять сквер (уточнено)

 

17 августа 2018 10:15

Слідом за Свіштовським цвинтарем збільшують і інші. 

До території кладовища приєднають ділянку на розі вулиць Юрія Кондратюка та Пугачова.Проект рішення «Про надання дозволу Департаменту ЖКГ на розробку проектно-кошторисної документації» саме по цьому об’єкту оприлюднено на сайті Кременчуцької міської ради.

З метою впорядкування земельної ділянки в районі Новоміського кладовища на розі вулиць Юрія Кондратюка та Пугачова, попередження влаштування стихійного сміттєзвалища, покращення санітарного стану            та естетичного вигляду даної території  членам міськвиконкому пропонують надати дозвіл Департаменту ЖКГ на розробку проектно-кошторисної документації на впорядкування, благоустрій та озеленення земельної ділянки в районі Новоміського кладовища на розі вулиць Юрія Кондратюка та Пугачова.

А також передбачити кошти в міському бюджеті на фінансування розробки проектно-кошторисної документації на впорядкування, благоустрій та озеленення земельної.

Нагадаємо, на минулій сесії Кременчуцької міської ради було затверджено рішення щоло ліквідації Індустріального парку в Кременчуці. За рахунок території Індустріального парку хочуть розширити території Свіштовського кладовища.

 

Уточнено. 

За даними депутата від Ревівки Дениса Терещенка, про розширення кладовища мова не йде. Мова йде про те, аби надати дозвіл Департаменту житлово-комунального господарства на розробку проектно-кошторисної документації на впорядкування, благоустрій та озеленення земельної ділянки в районі Новоміського кладовища на розі вулиць Юрія Кондратюка та Пугачова. 

"Там з’явиться сквер!",- заявив Д.Терещенко. 

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться