Кременчуцька газета
Четверг, 20 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

У Кременчуці матері “забили” на свої батьківські обов’язки: які покарання призначили їм у суді

15 травня 2024 19:00

Судові справи.

 

10 травня суддя Автозаводського районного суду Кременчука Оксана Пальчик розглянула справу про притягнення до адміністративної відповідальності кременчужанки за вчинення адміністративного правопорушення за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Ухилення батьків від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей).

Про це повідомляється у постанові Автозаводського районного суду Кременчука.

Згідно із постановою, 5 травня жінка ухилилась від виконання обов`язків щодо виховання своєї неповнолітньої доньки, яка в той же день близько 14 години в Кременчуці отруїлась слабоалкогольним напоєм “Рево”.

У судовому засіданні жінка свою провину визнала, тож суддя наклала на неї адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Також жінка має сплатити судовий збір на користь держави сумою в 605 грн.

Кількома днями раніше суддя Автозаводського районного суду Кременчука Андрій Малтиз, розглянув справу про притягнення до адміністративної відповідальності кременчужанки за частиною 3 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років правопорушення).

Як сказано в постанові суду, 12 квітня приблизно о 23 годині в Кременчуці матір неповнолітнього не вживала заходів щодо забезпечення необхідних умов виховання, а саме неповнолітній керував транспортним засобом ЗАЗ 110307 “Славута” не маючи права керування таким транспортним засобом.

На судове засідання жінка не з’явилась з невідомих суду причин, про час та місце розгляду справи повідомлялась належним чином.

Суддя визнав жінку винною у вчиненні правопорушення та наклав штраф сумою 850 грн. Також, вона має сплатити судовий збір на користь держави у розмірі 695 грн.

Вищеописані постанови набирають законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги. Апеляційна скарга, подаються протягом десяти днів з дня винесення постанови до Полтавського Апеляційного суду через Автозаводський районний суд Кременчука.

 

Клим Соколов

 

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися