Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці можна покупатися в річці і підхопити стрептококову, стафілококову інфекцію і купу інших хвороб

 

20 июня 2019 17:15

Забрудення води перевищу в десятки тисяч разів.

Згідно з результататами лабораторних досліджень показники мікробіологічної забрудненості води річкової пляжу «Центральний» та пляжу с. Молодіжного в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький», не відповідають санітарно – гігієнічним вимогам. Проби брали минулого тижня.

Про це повідомили в  Кременчуцькому міськрайонному  управлінні Держпродспоживслужби .

«Індекс лактозо - позитивної палички (ЛКП) на початку  (район кафе «Ахтамар») та наприкінці  центрального  пляжу (район колишнього кафе «Арарат») становить 240 000 при нормативному 10 000! На  пляжі с. Молодіжного в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький», індекс лактозопозитивної палички (ЛКП) з лівої  та правої сторони   становить 500 000,  при нормативному показнику 5 000!», - йдеться в повідомленні.

Лікарі попереджають: така велика кількість кишкової палички в воді може призвести до виникнення спалахів інфекційних захворювань серед мешканців міст та є опосередкованим показником загального забруднення водойми іншими збудниками.

Через забруднену воду можуть передаватись кишкові та ентеровірусні інфекції, гельмінтні захворювання. Бувають випадки розвитку гепатиту А, якого можна уникнути, якщо випадково не ковтати воду, але це дуже складно, особливо якщо у воді діти.

Якщо у людини є порізи або подряпини шкіри, то підвищується ризик захворіти такою грізною хворобою як лептоспіроз. Кількість летальних випадків при цьому захворюванні сягає - 60 %. До його перших симптомів відносяться: блювота, пронос, сильний головний біль, м'язовий біль, втома.

У літній період найпоширеніша небезпека, що підстерігає любителів похлюпатися у заборонених водоймах, - «сверблячка купальника» (паразитарне захворювання - церкаріоз). До типових проявів захворювання відносяться свербіж і червоні пухирі на шкірі (через кілька годин після купання). Також загрожують стрептококова і стафілококова інфекції, запальні захворювання статевих органів (вагіноз, кольпіт, цервіцит), цистит, екзема та інші.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться