Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 22 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці на шість років ув'язнення засудили торгівця метадону та меанфітаміну

 

18 сентября 2019 17:45

У суді обвинувачений пояснював, що гроші та наркотичні засоби йому підкинули.

Крюківський районний суд Кременчука в складі головуючого судді О.Маханькова постановив вирок містянину за те, що, уже маючи не зняту та не погашену судимість за злочини у сфері обігу наркотичних засобів та речовин, чоловік незаконно повторно придбав наркотичний засіб «метадон», який перевозив та зберігав при собі з метою подальшого збуту. Про це повідомляють у реєстрі судових рішень.

Та у березні цього року по вул. І.Приходька,105 чоловік повторно збував полімерний пакет на пазовій застібці з кристалічною речовиною білого кольору за 300 грн.

 4 квітня, перебуваючи по Приходька,111, збув пакетик з метадоном за 600 грн.

Пізніше цього ж дня під час проведення особистого обшуку, у правій задній кишені штанів виявили та вилучили 5 полімерних пакетів на пазовій застібці з кристалічною речовиною білого кольору, які відповідно до висновку експерта містять метадон.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину повністю не визнав, пояснивши, що не вчиняв даних злочинів, наркотичні засоби не його, гроші та наркотичні засоби йому підкинули. Гроші, які він отримав від особи - це повернення йому боргу, а по першому епізоду він обставин не пам’ятає.

Свідок пояснив, що 22 березня  йому зателефонували працівники поліції та запропонували бути понятим при закупівлі наркотичних засобів, на що він погодився. Він приїхав до поліції на вул. 29 вересня. Там уже були дві особи. Вони разом на автомобілі приїхали на Крюківську сторону, де раніше знаходився паспортний стіл. Потім їм представили особу, як закупного. Той особисто оглянув та надав кошти в сумі 300 грн номіналом по 50 грн. Потім цей хлопець пішов, а вони залишилися його чекати. Приблизно через 30-40 хвилин хлопець повернувся і віддав пакет з речовиною. Працівники поліції, в їх присутності, оглянули пакет, потім все опечатали та склали протоколи. Приблизно через місяць йому знову зателефонували працівники поліції та повторно запропонували бути понятим, на що він погодився. Він приїхав до працівників поліції де в його присутності особі, яка була закупним були вручені кошти в сумі 600 грн, номіналом 2 купюри по 200 грн і дві купюри по 100 грн. На дані купюри наносився порошок. Потім ця особа, отримавши кошти, пішла та приблизно через 40-50 хвилин повернувся та віддав пакети з речовиною. Він казав , що придбав ці пакети у чоловіка та що дана особа постійно продає метадон.

У судовому засіданні інший свідок пояснив, що був запрошений понятим при затриманні даного чоловіка. Разом зі своїм товаришем приїхали на вул. Приходько. Затримання відбувалося при них. При обшуку у затриманої особи виявили та вилучили кошти купюрами по 100 та 200 грн, а також кристалічну речовину. Велась відеозйомка даних подій. Складався протокол та інші процесуальні документи, ними підписувалися. При огляді рук затриманих було видно свічення. Затриманий вів себе спокійно. Були зняті змиви з рук.

Наступний свідок пояснив, що знає того, хто продає наркотики як особу, яка продає за гроші меанфітамін та метадон. Зателефонував йому, щоб можливо в будь-який час придбати наркотичний засіб. Речовину придбавав за 100 або 300 грн, у залежності від кількості речовини.

Інший свідок повідомив, що дійсно 22 березня йому зателефонували працівники поліції та запропонували здійснити закупку наркотичної речовини у чоловіка, на що він погодився. Він зателефонував та вони домовилися про зустріч. На вул. Приходько,105 він віддав кошти в сумі 300 грн і пішов. Через деякий час він повернувся та віддав йому речовину. Після цього він повернувся та віддав придбану речовину працівникам поліції. При цьому були присутні поняті.

Ще один свідок у судовому засіданні роз’яснив, що він працює у громадській організації «Пульс Країни». Приблизно у лютому 2019 року до них завітав чоловік та повідомив, що в Кременчуці один чоловік продає наркотики. Після цього він поїхав до Кременчука та звернувся з заявою до працівників поліції, повідомивши отриману інформацію. Приблизно в квітні йому зателефонували працівники поліції та запропонували бути понятим при затриманні, на що він погодився.

Перебуваючи в машині, він особисто бачив, як обвинувачений зустрічався з іншою особою, отримавши щось від цієї особи, він одразу пішов. Через деякий час повернувся та віддав якусь річ. Після цього, коли обвинувачений залишився один біля узбіччя дороги, його затримав працівник поліції, який був у цивільному,та натягнув на нього кайданки. При затриманні у обвинуваченого виявили 200грн. Експерт в їх присутності відібрав змиви з рук. На руках було виявили світіння. Після цього склали протокол, все опечатали. Велася відеозйомка.    

Безпосередньо дослідивши та перевіривши в судовому засіданні зібрані по справі докази, суд приходить до висновку, що вина обвинуваченого у вчиненні інкримінованих йому злочинів повністю доведена та підтверджується доказами експертів.

Тож чоловіка визнали винним за ст. 307 ч.2 КК України /епізод №1,2/  та призначили йому покарання у виді позбавлення волі строком на 6 (шість) років;

- за ст.309 ч.2 КК України /епізод№3/ у виді позбавлення волі строком на два роки.

На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим , призначити ОСОБА_1 покарання у виді позбавлення волі строком на 6 (шість ) років.

Вирок може бути оскаржений, з підстав, передбачених статтею 394 КПК України до Полтавського апеляційного суду.

 

 

Аріна Алініна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
 

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться