Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці на виборчих дільницях присутні «журналісти», які не знають, що вони висвітлюють, - НСЖУ


21 июля 2019 15:25

Директор КП «КМТРК» Сергій Перепелятник кинув слухавку, відказавши, що «не готовий зараз спілкуватися».

Громадяни із тимчасовими журналістськими посвідченнями позаштатних кореспондентів газети «Автограф» та комунальної «Кременчуцької міської телерадіокомпанії» присутні на виборчих дільницях Кременчука. Відповідну інформацію до Національної спілки журналістів України надав головний редактор «Кременчуцької газети» та секретар Кременчуцької первинної організації НСЖУ Олег Булашев.

Під час висвітлення перебігу голосування у місті, журналісти «Кременчуцької газети» виявили на виборчих дільницях громадян, які представляються спостерігачами, але цей їхній статус заперечують у виборчкомах.  Насправді ці «спостерігачі» реєструються на виборчих дільницях саме як працівники ЗМІ і пред’являють посвідчення газети «Автограф» або комунальної телерадіокомпанії. Посвідчення є тимчасовими – їх дія закінчується 23 липня.

«Вони представляються «працівниками преси», але не можуть відповісти на питання, які теми раніше висвітлювали на телебаченні чи в газетах. До цього таких «журналістів» не бачили жодного разу на жодній події в місті!» - обурюється головний редактор «Кременчуцької газети» Олег Булашев.

Прес-служба Національної спілки журналістів України спробувала взяти коментар у керівництва «Кременчуцької міської телерадіокомпанії». Проте директор КП «КМТРК» Сергій Перепелятник кинув слухавку, відказавши, що «не готовий зараз спілкуватися».

У НСЖУ засуджують практику надання стороннім особам посвідчень журналістів і закликають політичні штаби і редакції ЗМІ не зловживати правом перебування журналістів на виборчих дільницях.

«Справжніх журналістів закликаємо в день виборів фотографувати на дільницях журнали реєстрації працівників ЗМІ та оприлюднювати в соціальних мережах, передавати в НСЖУ факти присутності псевдокореспондентів», – звертається до колег найбільша журналістська організація України.

Крім того, що зловживання правами працівників ЗМІ на доступ до виборчих дільниць дискредитує роботу справжніх журналістів, в НСЖУ наголошують, що видача посвідчень стороннім особам може розцінюватися як злочин, за який передбачена вагома кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, тимчасові «журналісти» від «Автографу» та «КТРК» заполонили виборчі дільниці: відеодоказ.

Керівник структурного підрозділу мерії Кременчука відвідала виборчу дільницю під виглядом представника комунальної телекомпанії.

 

 

За матеріалами НСЖУ

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться