Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 13 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці неповнолітнього відправлять на громадські роботи за бійку

 

20 декабря 2018 13:00

Юнаку присудили виплатити ще й чималу моральну та матеріальну шкоду.

Днями Кременчуцький районний суд у відкритому судовому засіданні розглянув справу за ч.2 ст.125 (Умисне легке тілесне ушкодження)  КК України.

Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень.

Раніше не судимий учень Кременчуцької вечірньої школи 8 червня 2018 року в селі Чечелеве Кременчуцького району під час сварки з раніше знайомим неповнолітнім наніс один удар рукою стислою в кулак неповнолітньому потерпілому в плече та біля 5 ударів в область голови, від чого останній упав.

Продовжуючи свої протиправні дії, неповнолітній  наніс біля п’яти ударів ногами взутими у взуття в область голови та по тулубу. Потерпілий отримав легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

 В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні злочину за наведених вище обставин фактично визнав. Він вважав, що потерпілий своєю поведінкою (кричав та штовхався, намовляв) спровокував бійку.

Не погодився також з розміром матеріальної і моральної шкоди.

Суд визнав обвинувачуваного винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.125 КК України, призначивши покарання у виді 120 годин громадських робіт.

Вирішили стягнути з обвинувачуваного на користь потерпілого матеріальну шкоду в сумі 646 гривень і моральну в сумі 5 тис гривень, а всього 5 тис 646 гривень.

На вирок може бути подана апеляційна скарга до Полтавського апеляційного суду протягом 30 діб з моменту проголошення всіма учасниками процесу через Кременчуцький районний суд.

 

 

Антоніна Озерна

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться