Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 9 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці один учасник АТО отримає грошову компенсацію з держбюжету на придбання квартири

 

10 июля 2020 16:45

Є ряд пільговиків, які теж претендують на житло.

У мерії Кременчука відбулись засідання міських комісій, де розглядалися питання з виплати грошової компенсації для отримання житла деяким категоріям осіб, передбачених діючим законодавством України, а  саме: осіб, які мають інвалідність І та ІІ групи з числа учасників АТО/ООС та  членів їх сімей; осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав і  членів їх сімей; внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та  територіальну цілісність України.

Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому

Нещодавно в нормативній базі, яка регламентує питання щодо забезпечення житлом певні  пільгові категорії населення за рахунок коштів державного бюджету, відбулися зміни в частині опосередкованої вартості житла за 1 кв. метр. Враховуючи ці зміни, у Кременчуці відразу було проведено перерахунок грошової компенсації для пільговиків, які мають право на отримання грошової компенсації з державного бюджету для придбання житла. Після цього дана інформація була передана до Полтавської обласної державної адміністрації.

Зараз на обласному та міському обліках  перебувають 9 внутрішньо переміщених осіб, які мають право на отримання пільгового житла. Грошова потреба по ним складає 7 млн 514 тис 868 грн 48 коп. Ця сума визначена з урахуванням перерахунку грошової компенсації у зв’язку з затвердженням нових показників опосередкованої вартості житла за 1 кв. метр.  Станом на 9 липня субвенція з державного бюджету місцевому бюджету на ці цілі вона  не надходила.

Також на обласній і міських пільгових чергах зареєстровано 5 осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав. На сьогодні з урахуванням перерахунку грошової компенсації у зв’язку з затвердженням нових показників опосередкованої вартості житла за 1 кв. метр, потреба  складає 4 млн 864 тис 866 грн 56 коп. Субвенція з державного бюджету такого розміру теж не надходила до міського бюджету.

Ще 23  учасника АТО/ООС, які мають інвалідність І та ІІ групи,  та 1 член родини особи, яка померла внаслідок участі в АТО перебувають в міській та обласній пільгових чергах на придбання житла за кошти державного бюджету.  По ним потреба грошової компенсації з урахуванням нової опосередкованої вартості житла за 1 кв. метр, складає 24 млн 145 тис 294 грн 19 коп. До липня місяця для забезпечення цієї категорії громадян субвенція з державного бюджету не надходила.

Відомо, що 1 липня 2020 року Уряд України розподілив державну субвенцію на регіони, що має бути спрямована на виплату грошової компенсації для придбання житла особам, які мають інвалідність І та ІІ групи з числа учасників АТО/ООС та членам їх родин. Полтавщина цього разу отримує транш розміром 10 млн 400 тис грн. Цих коштів попередньо має вистачити для придбання 9-10 квартир.

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться