Оперативна інформація за 16 червня 2020 року.
Сьогодні у Кременчуці одна пацієнтка одужала від коронавірусної хвороби, її виписали з інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Про це повідомив мер міста Віталій Малецький у Фейсбуці.
Також продовжує хворіти та перебуває на стаціонарному лікуванні ще одна пацієнтка, стан її здоров‘я лікарі оцінюють як задовільний.
Загалом із початку пандемії на СOVID-19 у нашому місті захворіли 111 людей. Чотири випадки завершилися летально.
«Всім пацієнтам з пневмоніями та ГРВІ з підозрою на COVID-19 проводять ПЛР-тестування зразків біологічного матеріалу. З 10 червня нових випадків коронавірусноі хвороби в Кременчуці не реєструвалося. За весь період роботи Кременчуцькою імунологічною лабораторією проведено 176 досліджень методом ПЛР, виявлено 3 позитивних результати. Проводиться також тестування методом ІФА особам, які направляються на планове стаціонарне лікування, медичним працівникам, працівникам поліції та Національної гвардії, призовникам тощо», - написав В.Малецький
Нагадаємо, 666 випадків коронавірусу за добу зафіксували в Україні.
Біланівський ГЗК Ferrexpo в рамках боротьби з коронавірусів передав мобільний рентген апарат лікарні «Кременчуцька».
«Ворскла» і Ferrexpo продовжують допомагати медзакладам.
Ліна Романченко