Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 21 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці одноразову матеріальну допомогу отримають 9 членів сімей загиблих у республіці Афганістан

 

17 января 2019 13:30

Усім разом виплатять 120 тисяч грн.

Сьогодні у Кременчуцькій мерії відбулося засідання комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасникам-добровольцям антитерористичної операції, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, членам сімей загиблих в Республіці Афганістан – мешканцям м. Кременчука. Про це повідомляє прес-служба виконкому.

Так, у рамках засідання розглянули подання від громадської організації «Кременчуцька спілка ветеранів війни в Афганістані» на виплату одноразової матеріальної допомоги 9 членам сімей загиблих в Республіці Афганістан, яке надійшло до департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, та 1 заяву з відповідним пакетом документів, що надійшла до відділу по роботі із зверненнями громадян виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області. 

Комісія за результатами розгляду заяв та поданих документів прийняла рішення про доцільність надання грошової допомоги 9 членам сімей загиблих в Республіці Афганістан та 1 заявнику, на загальну суму 120 000,00 грн.

 

 

 

За матеріалами джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться