Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці оголосили конкурс на посаду керівника «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»

 

15 ноября 2018 15:00

У нинішнього керівника закінчився термін дії контракту.

В управлінні у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької  міської ради оголосили конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального позашкільного навчального закладу «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання».

Наразі керівну посаду закладу обіймає Чурін Геннадій Анатолійович і залишати її не планує. Як Кременчуцькій газеті повідомили в Об’єднанні дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, у керівника позашкільного навчального закладу закінчився термін дії контракту.

Загальні кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади: громадянство України; повна вища педагогічна освіта і стаж педагогічної роботи не менш як три роки, успішно пройшов підготовку та атестацію керівних кадрів освіти в порядку, встановленому МОН.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру  та умов оплати праці надається управлінням у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади, подає такі документи: копію паспорта громадянина України; письмову заяву про участь у конкурсі; копію (копії) документа (документів) про освіту; особистий листок з обліку кадрів; фото 3х4; копії документів, що підтверджують педагогічні звання та кваліфікаційну категорію (за наявності); копію трудової книжки; копію особової медичної книжки; копію довідки психоневрологічного диспансеру; заяву про згоду на збір та обробку персональних даних; мотиваційний лист; перспективний план розвитку закладу, декларація про доходи за 2017 рік.

Документи надаються особисто за адресою: м.Кременчук, площа Перемоги, 2, к.114 протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу (контактний телефон 3-61-67)

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться