Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 1 Квітня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

У Кременчуці перші ОСББ вже отримали кошти за Програмою часткової компенсації вартості закупівлі генераторів

3 лютого 2023 14:15

Відповідно до Програми часткової компенсації вартості закупівлі генераторів  для забезпечення потреб ОСББ об’єднання можуть отримати з міського бюджету 50% компенсацію на відшкодування вартості закупівлі генератора для багатоповерхового будинку, але не більше 30 тисяч гривень.

Постійні відключення електроенергії є причиною збоїв у роботі індивідуальних теплових пунктів та насів для підкачування води у кременчуцьких  багатоповерхівках. Вирішувати цю проблему об’єднання співвласників багатоквартирних будинків почали, купуючи генератори. Щоб знизити фінансове навантаження на жителів   та забезпечити  будинки альтернативними джерелами електроенергії, минулого року Кременчуцькою міською радою було прийнято Програму часткової компенсації вартості закупівлі генераторів  для забезпечення потреб ОСББ.

Зараз за цією програмою два будинки вже отримали компенсацію з міського бюджету.  Один із них - ОСББ “Молодіжне 36”. Голова об’єднання Микола Пампуха зазначає, що отримати цю допомогу цілком реально. Коли він дізнався про програму,  подав  необхідні документи до виконавчого комітету, і кошти вже надійшли на рахунок їх ОСББ.

Тож й інші активні учасники ОСББ, скориставшись цією програмою, можуть забезпечити себе резервними засобами електроживлення та повернути собі частину витрачених коштів

Відповідно до Програми часткової компенсації вартості закупівлі генераторів  для забезпечення потреб ОСББ об’єднання можуть отримати з міського бюджету 50% компенсацію на відшкодування вартості закупівлі генератора для багатоповерхового будинку, але не більше 30 тисяч гривень.

Для отримання компенсації ОСББ повинні здійснити оплату за обладнання через установи банків на розрахунковий рахунок та подати через Центр надання адміністративних послуг, або сервіс електронних звернень такі документи:  заяву на часткову компенсацію вартості закупівлі  генератора; копії платіжних документів, які підтверджують факт купівлі генератора та здійснення оплати за наданий товар; копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номера; копію витягу з  Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осібпідприємців, яка забезпечує утримання будинку; документ, який підтверджує повноваження юридичної особи на управління спільним майном.

Після розгляду документів комісією та затвердження переліку учасників, які відповідають вимогам Програми, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийматиме рішення  про виділення часткової компенсації за рахунок коштів міського бюджету.

 

За матеріалами пресслужби Кременчуцької міської ради


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися