Кременчуцька газета
Понеділок, 15 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

У Кременчуці підозрюють порушення при облаштуванні укриття в гімназії №22: суд постановив відібрати зразки бетонної підлоги 

11 червня 2024 14:40

Слідство триває.

 

Днями слідчий суддя Крюківського районного суду міста Кременчука, розглянув у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого відділення поліції №1 Кременчуцького райуправління поліції про примусове відібрання зразків для експертизи.

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових справ

Згідно з ухвали суду, мова йде про укриття в Кременчуцькій гімназії №22, що на вулиці Республіканській.

Відомо, що роботи із облаштування укриття велись згідно із договорами, які укладені гімназією № 22 Кременчуцької міської ради та ПрАТ «Крюківбудтехмонтаж».

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовими особами Кременчуцької гімназії № 22 можливо внесені недостовірні відомості до документів, що стосуються процедури закупівлі на суму 1 млн 493 тис 481 грн, по об’єкту: «Капітальний ремонт «Заміна з перенесенням інженерних мереж підвалу навчального корпусу № 2 Кременчуцької гімназії № 22» .

Замовником виступала  Кременчуцька гімназія № 22, підрядником -  ПрАТ «Крюківбудтехмонтаж», технічний нагляд за об`єктом здійснював ФОП. Термін виконання до 31 грудня 2023 року.

Але 2 листопада 2023 року додатковою угодою № 1 до договору № 09-01/23 від 03.11.2023 суму договору зменшено до 1 млн 488 660 тис грн. За допомогою пошуково-аналітичної системи «https://007.org.ua/» встановлено, що на виконання вказаного договору сплачено 1 млн 488 тис 660 грн. (31.10.2023 перераховано на рахунок підрядника ПрАТ «Крюківбудтехмонтаж» 1 млн 488 тис  660  грн).

А зразки потрібні для проведення лабораторного дослідження, з метою проведення судової будівельно-технічної експертизи.

Враховуючи вищевикладене, з метою проведення судової будівельно-технічної експертизи щодо перевірки обсягів та якості фактично виконаних будівельних робіт за договорами на виконання робіт по об'єктах за  договорами між Кременчуцькою гімназією № 22 та ПрАТ «Крюківбудтехмонтаж», виникла необхідність у відібранні зразків (цементно-бетонних циліндричних зразки) у кількості необхідної для подальшого проведення лабораторних досліджень фізико-механічних властивостей і надання результатів випробувань судовому експерту, у зв`язку з чим слідчий звернувся до слідчого судді з даним клопотанням.

Заступник начальника слідчого відділу відділення поліції №1 Кременчуцького РУП ГУ НП в Полтавській області в судовому засіданні клопотання підтримав в повному обсязі.

Директор Кременчуцької гімназії №22 та її адвокат в судовому засіданні заперечували проти задоволення клопотання слідчого про примусове відібрання зразків для експертизи. Однак, зазначили, що у разі його задоволення необхідно надати дозвіл на відібрання зразків без спотворення зовнішнього вигляду об`єктів та експлуатаційних характеристик.

Представник ПрАТ «Крюківбудтехмонтаж» в судове засідання не з`явився, про дату, час та місце розгляду клопотання повідомлений належним чином, про причини неявки не повідомив.

Слідчий суддя, розглянувши клопотання та дослідивши надані до нього матеріали, приходить до висновку, що вказані слідчим в клопотанні зразки (цементно-бетонні циліндричні зразки) улаштованого покриття (підлоги), які необхідно відібрати для проведення експертиз мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, при цьому доведеною є можливість використання висновків вказаних експертиз, як доказу у кримінальному провадженні.

І немає інших способів довести обставини,  в зв`язку з чим клопотання про примусове відібрання зразків для експертизи є законним та обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

На час розгляду клопотання, письмову підозру у вчиненні кримінального правопорушення за описаним вище фактом будь-якій визначеній фізичній особі не вручено.

 

Світлана Павленко

 

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися