Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 2 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці підписали меморандум про співпрацю для просування процесів приватизації та передачі в оренду держмайна

 

 

11 червня 2021 15:35

Поки що балансоутримувачі не поспішають надавати інформацію про об’єкти, якими не користуються.

На Полтавщині 30 тисяч об’єктів державного майна, які підлягають інвентаризації. Про це сьогодні під час зустрічі розповів в. о. начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях Дмитро Михайленко. За його словами, лише 3 тис 500 з них вже вдалося перевірити.

Він розповів, що ця робота непроста, адже не можна приїхати, наприклад, у Кременчук і перевірити усі будівлі, споруди тощо. Тому що вони мають різних балансоутримувачів і з кожним з них необхідно спілкуватися окремо.

Також стало відомо, що не усі балансоутримувачі поспішають повідомляти про об'єкти, якими не користуються, і які можна виставити на приватизацію або здати в оренду. Дуже часто представники фонду отримують відповідь, що той чи інший об’єкт «потрібен для подальшого користування». Саме тому вони не включені до бази Державного фонду майна.

Зараз відсутні важелі впливу на таких балансоутримувачів, тому вони самі вирішують, коли повідомляти про відсутність потреби в утриманні державного майна.

«Потрібно зробити так, аби в нього зникло відчуття, що це його підприємство», - вважає Д.Михайленко.

Тоді почне наповнюватися база Держмайна об’єктами, які підприємці можуть у подальшому приватизувати чи орендувати для власних потреб.

Зауважимо, вже існує сайт privatization.gov.ua, де можна побачити об’єкти, які виставлені на приватизацію. Це можуть будівлі, гаражі тощо.

Аби прискорити темпи інвентаризації, задля того, щоб громадяни знали, де шукати необхідну інформацію та у поміч підприємцям сьогодні у Кременчуці підписали Меморандум між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях та територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Полтавській області. Йдеться про співпрацю для просування процесів приватизації та передачі в оренду держмайна.

Свої підписи на документі поставили Дмитро Михайленко та Галина Захарченко, яка очолює вищезгадану Асоціацію.

 

Олена Сінтюріна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися