Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 7 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці родинам загиблих АТОвців і учасників Революції Гідності пільги будуть надаватися лише тим, хто не отримує субсидії

 

20 декабря 2018 17:30

У разі отримання субсидії на житлово-комунальні послуги за місцем реєстрації пільга на житлово-комунальні послуги за рахунок коштів з міського бюджету не надається.

На сайті міської ради Кременчука оприлюднено  проект рішення "Про порядок надання пільг на житлово-комунальні послуги сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції, сім’ям загиблих учасників Революції Гідності та учасникам-добровольцям антитерористичної операції".

Згідно з цим проектом рішення, пільги на житлово-комунальні послуги за рахунок коштів міського бюджету надаються за місцем реєстрації у м. Кременчуці сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції, сім’ям загиблих учасників Революції Гідності зі знижкою оплати 50% та учасникам-добровольцям антитерористичної операції зі знижкою оплати 75%.     

Сім’ям загиблих учасників  антитерористичної операції пільги, сім’ям загиблих учасників Революції Гідності за рахунок коштів міського бюджету надаються в розмірі 50 % без урахування доходу сім’ї та незалежно від отримання субсидії на житлово-комунальні послуги.

Нарахування пільг зазначеним категоріям громадян проводиться за механізмом, що застосовується при розрахунку пільг на оплату житлово-комунальні послуги ветеранам війни, але без урахування доходу сім’ї. У разі отримання субсидії на житлово-комунальні послуги за місцем реєстрації пільга на житлово-комунальні послуги за рахунок коштів з міського бюджету не надається.

Соціальна норма, на яку надається пільга становить 21 кв. м. площі на кожну особу, яка зареєстрована в житловому приміщенні і має право на пільги, та додатково 10,5 кв. м. на сім’ю.

Пільги на житлово-комунальні послуги (на оплату електроенергії, природного газу (в тому числі послуг з транспортування, розподілу та постачання), тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)  надаються відповідно до соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами.

Підприємства і організації, що надають послуги, щомісячно до 25 числа подають департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області розрахунки щодо вартості послуг, наданих пільговикам у минулому місяці згідно з формою «2-пільга» та акти звіряння розрахунків за надання пільговикам послуги згідно з формою «3-пільга».

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться