Кременчуцька газета
Неділя, 25 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Генерал Кривонос приїхав у Кременчук, на погашення конвертів із зображенням відомих земляків - захисників України

6 грудня 2023 12:30

Генерал Кривонос сам погасив конверт зі своїм зображенням.

Сьогодні у Кременчуці, у головному відділенні «Укрпошти», відбулося погашення конвертів. Всі з них присвячені нашим землякам - захисникам України.

Три з них присвячені Героям України, випускникам Кременчуцького військового ліцею різних років. А один - українському політичному та військовому діячу, генералу-майору Сергію Кривоносу. До речі, він сам був присутній на погашенні конверта. При цьому зізнався, що вперше потрапив на такий процес у рідному місті. 

Випущені конверти належать до серії «Видатні особистості Кременчука». Про це зазначив очільник кременчуцьких філателістів Володимир Скляр. 

"Тут у нас є видатні кременчужани, які пройшли горнило війни. Ми випустили конверти із зображенням командирів УНР. У Кременчуці багато вулиць названо їхніми іменами. Сьогодні гасимо конверт із зображенням бойового генерала Кривоноса. Він дав добро на друкування", - його слова.

Про випускників Кременчуцького військового ліцею розповів очільник Музею військової історії Кременчука, ексначальник цього навчального закладу Володимир Поляков.

"Це Олег Голіней, випускник 2002 року, позивний "Сула", артилерист, який зустрів орків ще з 24 на 25 лютого під Харковом і розніс своїми гарматами. Дуже великий вклад в нашу перемогу на той час. Ще у нас випускник, Герой України, Сергій Волинський, позивний "Волина". Ви знаєте, що він був на Азовсталі командиром 36-го батальйону морської піхоти. Останнім покинув Азовсталь, знаходився в полоні у орків, а потім його перевели в полон до Туреччини. Після цього його звільнили. І третій наш хлопчик, Герой України, майор Вадим Ворошилов. Це льотчик, його іноді називають "Привидом Вінничини". Він встиг відвести ушкоджений літак від міста. І після того сам, поранений, на збитому літаку катапультувався. Це достойні люди нашої Кременчучини, люди, про яких ми повинні пам'ятати. Особливо в таку дату, як сьогодні, 6 грудня, День Збройних Сил", - розповів Поляков. 

Також показав листівки із зображенням цих захисників, які теж випустили з нагоди свята. Сьогодні на погашенні конвертів була присутня мати Вадима Ворошилова.

Їй вручили конверти із зображенням легендарного сина. Кременчужанка пообіцяла, що один передасть Вадиму.

Володимир Поляков своєю чергою зазначив, що конверти і листівки, які були погашені сьогодні, зберігатимуться в Музеї військової історії Кременчука.

Нагадаємо25 років на сцені: у Кременчуці погасили конверти на честь Народного ансамблю "Скрипки Кременчука".

Читайте: У Кременчуці погасили конверти на честь 25-річчя художньої галереї і двох молодих художниць.

 

Світлана Павленко

Фото авторки


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися