Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 16 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці продовжують розділяти гроші, передбачені на ангіограф

 

9 грудня 2019 16:00

Обладнання не буде.

У Кременчуці продовжують розділяти гроші, передбачені на ангіограф.

Відповідний проект рішення міськвиконкому «Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у  місцевому бюджеті м. Кременчука на 2019 рік по галузі «Охорона здоров’я» оприлюднили на сайті Кременчуцької міської ради.

Згідно з ним, пропонують перерозподілити бюджетні асигнування, затверджені у місцевому бюджеті Кременчука на 2019 рік по галузі «Охорона здоров’я», а саме: зменшити бюджетні асигнування спеціального фонду (бюджет розвитку) на суму 420 тис грн, які були заплановані для придбання ангіографічного обладнання для кардіохірургічної служби комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».

І відповідно, збільшити бюджетні асигнування спеціального фонду на цю ж суму для часткової оплати проектно-кошторисної документації по об’єкту «Нове будівництво приймально-діагностичного відділення з функцією надання невідкладної інтенсивної стаціонарної допомоги» за адресою: вул. Павлова, 2, Кременчук, Полтавська обл.

Варто нагадати, як пояснювала раніше заступниця головного медика міста Людмила Пономаренко, від держави не надійшли кошти на покупку ангіографа, тому від ідеї придбати це медичне обладнання відмовляються зовсім.

А гроші в сумі понад 2,7 млн грн хочуть витратити на погашення оплати за тепло і виплату пільгових пенсій для працівників Кременчуцької міської дитячої лікарні.

Тут варто нагадати, що для закупівлі ангіографічного обладнання (допомагає діагностувати серцево-судинні захворювання та потрібне для операцій із відновлення коронарних судин) у міському бюджеті Кременчука на 2019 рік було заплановано 10 млн грн.

Закупівля мала здійснюватися на умовах співфінансування 50х50 із державного та місцевого бюджетів.

Проте тепер в кременчуцьких чиновників залізобетонний аргумент використати гроші на інші цілі – гроші від держави ж не прийшли. От і перерозподіляють тепер на проект нового будівництва.

Нагадаємо, Призупинено фінансування ряду місцевих соціальних проектів у Кременчуці.

«Стоп інфаркт»: кому рятуватимуть життя за рахунок міської програми.

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися