Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 20 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутати Кременчука не підтримали річного фінансування ОСББ у 4,5 млн грн

 

12 декабря 2018 11:55

За словами депутата, об'єднання міста упродовж року потребують близько 4,5 млн грн.

Сьогодні на сесії Кременчука серед бюджетних витрат запропонували фінансово підтримати та стимулювати створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у місті Кременчуці на 2017-2020 роки».

 «Підтримають всього на 1 млн. грн, при цьому що по цій програмі у 2019 р. планувалося 8 млн. грн. В той же час на будинки,  які знаходяться у комунальній власності виділено 7,5 млн та ще 2,5 на розвиток балансоутримувача КГ ЖЕП «Автозаводське», и ми повинні розуміти, що це кошти, виділяються додатково до тих коштів, які мешканці платять за утримання будинку.

Звісно, що це в обох випадках малі кошти, адже середній знос житлового фонду в нашому місті близько 60%. Тож і виникає питання, чому мешканці м. Кременчука, повіривши закликам нашої влади про необхідність створення більш прогресивної моделі господарювання в своєму будинку, створивши ОСББ, маючи надію, що і влада повернеться обличчям та допоможе фінансово, виправляючи наслідки багаторічного недофінансування галузі, адже мешканці погодилися взяти на себе частину затрат, що повинно було зменшити навантаження на бюджет, але влада вирішила зовсім викреслити цих людей, і до речі на мій погляд саму прогресивну їх частину», - звернувся депутат Олександр Кальченко до депутатів.

За його словами, виходить так, що в перерахунку на один кв. м житлової площі на ОССБ виділили майже у два рази менше, ніж на будинки комунальної власності. У 2018 р. на програму допомоги ОСББ було витрачено 2,9 млн. при потребі близько 4,5 млн, а в наступному році вирішили що й 1 млн грн буде достатньо, і то після довгих перемовин. А недофінансування цієї програми - це прямий шлях до корупції, адже чітких критеріїв, яке ОСББ профінансують першим, а яке другим - немає.

«Тому, враховуючи суспільну важливість якісного та комфортного проживання кременчужан в своїх будинках, враховуючи те, що напрям державної політики взято на подальше створення ОСББ, а також задля запобігання корупційних ризиків, я вимагаю збільшити фінансування  за «Програмою фінансової підтримки та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Кременчуці на 2017-2020 роки» до рівня 4,5 млн грн та передбачити це фінансування в бюджеті м. Кременчука на 2019р», - додав він.

Даний проект рішення депутати не підтримали.

Онлайн-трансляцію XXXIIІ сесії Кременчуцької міської ради VII скликання 12 грудня 2018 року дивіться за посиланням.

 

Аріна Алініна

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться