Кременчуцька газета
Вівторок, 5 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Уже завтра у Кременчуці Радіодиктант національної єдності - 2022 можна буде написати в бібліотеках

8 листопада 2022 15:45

Уже за два дні.

 

Хочете перевірити свої знання з української мови? Кременчужан і гостей міста запрошують долучитися до написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності в бібліотеки.

Про це в Фейсбуці повідомляє Кременчуцька Цбс Для Дорослих

"Цього року, в умовах повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, Всеукраїнський радіодиктант національної єдності став ще більш актуальним. Адже він дозволить ще більше відчути себе єдиною, потужною нацією, яка цінує, поважає та зберігає найголовніший скарб – рідну мову. Говоріть українською, читайте та шануйте. Адже мова є скарбницею народних, духовних надбань, оберегом наших традицій і звичаїв, запорукою інтелектуального розвитку в загальнолюдському житті",- йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 9 листопада відбудеться Радіодиктант національної єдності - 2022

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися