Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 31 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці розпочався конкурс на посади директорів усіх шкіл: кандидатам можуть запропонуювати розібратися із жабою

 

13 мая 2019 14:00

З 13 травня і до кінця цього місяця приймають документи від бажаючих.

7 травня 2019 року у департаменті освіти Кременчука було видане розпорядження, згідно з яким відбудеться конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти. Освітяни керувались відповідним рішенням сесії міськради Кременчука щодо проведення конкурсу.

Тож згідно з розпорядженням, документи подаються до департаменту освіти (каб. 14) з 13 по 31 травня 2019 року  з 9.00 до 16.00; обідня перерва 12.00 – 13.00.

Сам конкурсний відбір проводиться в два етапи:

І  етап (перевірка знання законодавства України) розпочинається 18 червня 2019 року о 9.00 в великій залі міськвиконкому Кременчука.

ІІ етап (публічна презентація перспективного плану розвитку закладу та співбесіда) розпочинається 20 червня 2019 року  о 9.00 в великій залі міськвиконкому Кременчука.

Конкурс стосується посад директорів усіх шкіл міста.

Іспит складається з двох питань та вирішення ситуаційного завдання, що сформовані у білети.

Загальний час письмового іспиту для підготовки відповіді на екзаменаційний білет становить 60 хвилин. Кандидати, які за результатами іспиту набрали більше 9 балів, допускаються до публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладів освіти та співбесіди. Тривалість презентації - не більше 10 хвилин.

У розпорядженні департаменту освіти йдеться: керівником комунального закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків; має високі моральні якості.

Кандидат має подати наступні документи до конкурсної комісії:

  1. письмова заява про участь у конкурсі, з наданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  2. автобіографія або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  3. копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  4. копія документа про вищу освіту, не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  5. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  6. довідка про відсутність судимості;
  7. медична довідка, яка підтверджує, що фізичний стан не перешкоджає роботі;
  8. медична довідка про стан здоров’я щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному закладі охорони здоров’я за встановленою формою;
  9. 2 фотокартки (4*6см);
  10. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

У розпоряджені наведено повністю перелік запитань до кандидатів. Є зразок педагогічної ситуації. ЇЇ наводимо без змін:

"Третьокласник приніс на урок жабу в скляній банці і бавиться на уроці, не слухаючи вчителя. Учителька, не підозрюючи що саме відволікає дитину, підходить до нього й завмирає (враховуючи той факт, що вона сама з відразою ставиться до жаб). Як повинна вчинити вчителька, якими повинні бути її дії, реакція?".

Нагадаємо, директори кременчуцьких шкіл зможуть обіймати посади ще 12 років. Також нагадаємо: обіймати посаду керівника навчального закладу у Кременчуці можна б терміном від 2 до 12 років. Таке рішення затвердили депутати на найближчій сесії міськради. У ньому затвердили «Положення про порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності в місті Кременчуці», іншими словами, узгодили нові умови конкурсу для директорів навчальних закладів міста.

Зауважимо, що два роки тому конкурс пройшли всі тогочасні 22 директори шкіл Кременчука, лишившись на своїх посадах.  А саму процедуру конкурсного проведення на чолі з віце-мером Ольгою Усановою називали безальтернативною.

Також нагадаємо, над 22 директорами кременчуцьких шкіл навис дамоклів меч безробіття.

Мешканці Ревівки визначаються: їх школа буде ліцеєм чи гімназією.

У Кременчуці таки поділять школи на ліцеї та гімназії: депутати підтримали реформування класів у профільні.

 

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться