Кременчуцька газета
Понеділок, 4 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Квіти - з паперу, шоколад- із картону, а сумочка - з ягід:у Кременчуці розпочинає роботу школа флористики та мистецтв «Sydorenko School» 

16 листопада 2022 15:45

Основна цільова аудиторія нової мистецької школи – діти від 6 -ти років.

Вчора, 15 листопада, у Кременчуці  відбулася презентація проєкту для учнівської молоді.

Школа флористики та мистецтв «Sydorenko School» починає працювати в колаборації з промисловим підприємством – ПрАТ «Кременчукгаз».

Керівниця школи нового формату флористка-декораторка Ольга Сидоренко  представила напрямки у творчості, основний із яких – флористика.

«Моя справа лікує душу, особливо зараз, коли війна, - ділиться думками Ольга Сидоренко – Квіти, рослини – це краса! Єднання з природою, зв’язок з усім живим - це енергетика, що збагачує. Варто не лише споглядати довкілля, а й відчувати себе його органічною частиною. Наш старт дасть дітям можливість освоювати наступні рівні мистецтва у вищих навчальних закладах».

Кременчужанка представила свою команду - 4 чарівних жінок, Серед них майстриня з паперового орігамі, майстриня-лялькарка, майстриня із розпису по тканині.

Ініціатором спільного проєкту став голова правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдан Оксененко.

«Мистецтво надихає, заряджає енергетикою, здебільшого, позитивною. Це дуже близько по суті до нашої енергетичної галузі, - розповідає керівник «Кременчукгазу». – Можливо, у майбутньому наша ідея перетвориться у щось більше. Можливо, «обросте» й іншими мистецькими напрямками, а можливо, й точними науками. Важливо вкладати в майбутнє, хай, навіть, у найскладніші часи», - його слова.

Основна цільова аудиторія нової мистецької школи – діти від 6 -ти років. Однак, деякі напрямки можливі для освоєння у віці від 10ти років. Разом з тим, для навчання в «Sydorenko School» відсутні обмеження у віці. Отож передбачаються майстер-класи, творчі вечори та івенти й тандеми для дорослих. Навчання в школі поєднуватиме як студійні заняття так і виїзні сесії. 

«За три роки роботи з дітьми та дорослими я нарешті зрозуміла, що хочу не тільки творити красу, а й навчати якомога більше людей прикрашати світ», - так описала свою місію флористка-декораторка. 

 

Довідка

Майстриня є прихильницею вегетативного стилю, що є сучасним світовим трендом. Практикує з 2008 року. 

Навчалася у Айї ЖАГАРІНОЇ, Марини БУЛАТОВОЇ, Інни ПЕТРЕНКО, Олени БУТКО, Араіка ГАЛУСТЯНА, Пітера ХЕСА та багатьох інших.  Активна учасниця флористичних показів та пленерів, зокрема, міжнародних. 2009 року заснувала маленьку студію «Квітковий сезон» .2019 року створила креатив-студію творчості «Артельф» у Кременчуці. 

Серед учасників майстер-класів Ольги СИДОРЕНКО були такі відомі люди як, наприклад, екс-Міністр закордонних справ України Павло КЛІМКІН та засновник творчого проєкту «Таємниці України» Василь ВИШИВАНЮК.

Ольга стала однією із 60-ти митців-учасників проєкту «Херсон – це Україна», роботи яких об’їхали всю Україну та помандрували до Канади. 22 листопада 2022 року їх продаватимуть на міжнародному аукціоні, а виручені кошти спрямують на потреби ЗСУ та на відновлення України.

Контакт:

+380679186070

https://www.instagram.com/sydorenko_school/?r=nametag

https://www.facebook.com/profile.php?id=100087379254124

 

Світлана Павленко

Фото авторки і організторів заходу

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися