Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 29 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці шукають гроші на зарплати медикам, коштів від НСЗУ не вистачає

 

12 червня 2020 10:15

Проект рішення.

На засідання міськвиконкому виносять проект рішення «Про перерозподілбюджетних асигнувань,затверджених у місцевому бюджеті м. Кременчука на 2020 рік погалузі «Охорона здоров’я».

Згідно з проектом пропонують перерозподілити бюджетні асигнування, затверджені у місцевому бюджеті м. Кременчука на 2020 рік по галузі «Охорона здоров’я», головному розпоряднику бюджетних коштів – управлінню охорони.

Він передбачає зменшення видатків на суму 810 тис грн - по оплаті праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т.Богаєвського», на суму 600 тис грн - по оплаті праці працівникам комунального некомерційного медичного підприємства«Кременчуцька міська лікарня «Правобережна», на суму 667 тис 895 грн - по оплаті праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».

Також зменшити на суму 1 млн  274 грн 466 грн по оплаті праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня».

У той же час збільшити видатки на суму 990 тис грн для оплати праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня відновного лікування».

А ще на суму 574 тис грн для оплати праці працівникам комунального некомерційного медичного підприємства «Міська дитяча стоматологічна поліклініка» і на суму 789  тис грн -  для оплати праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцький міський стоматологічний центр».

Є видатки, які не стосуються виплати заробітної праці безпосередньо працівникам лікарень.

Так планують збільшити бюджетні асигнування суму 637 тис 225 грн для оснащення ПЛР лабораторії комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» предметами, матеріалами, виробами медичного призначення, засобами індивідуального захисту, деззасобами, тощо.

А на суму 294 тис  241 грн - для оснащення ПЛР лабораторії обладнанням довгострокового користування, а саме: холодильник двох камерний побутовий для зберігання діагностичних препаратів та зразків, центрифуга лабораторна, спектрофотометр, бокс біологічної безпеки 2 класу, стіл офісний з шухлядою, комп’ютер з багатофункціональним лазерним принтером, інше.

Не оминуло себе керівництво медичною галуззю. Тут збільшують видатки майже на 70 тис грн.

Як пояснив вчора, 11 червня, на засіданні постійної депкомісії з бюджетних питань головний медик Максим Середа, йдеться про перерозподіл асигнувань міського бюджету. Він поскаржився, що в умовах карантину не вистачає грошей, які надходять від Національної служби здоров’я України, на оплату праці медикам

Зазначивши, що всі комунальні лікувальні заклади уклали договори з НСЗУ, з 1 квітня почали надходити гроші, але навіть на оплату запрлати  медиків їх не вистачає. Адже не велись планові прийоми, операції, а відповідно на це гроші і не надходили. Тож тепер на оплату праці вишукують гроші з міського бюджету, шляхом перерозподілу передбачених грошей по інших лікувальних закладах.

Нагадаємо, Середа не зміг назвати зарплату кременчуцьких медиків, які борються з коронавірусом

Стали відомими найменші та найбільші зарплати медиків окремих відділень лікарні «Кременчуцька»

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися