Кременчуцька газета
Субота, 18 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

У Кременчуці шукають кошти на проведення лабораторних досліджень на наявність в організмі наркотиків і психотропних речовин майбутніх контрактників

23 квітня 2024 12:45

Проєкт рішення.

На засіданні Кременчуцької міської ради, яку планують провести 26 квітня, хочуть внести зміни до комплексної програми розвитку комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська  на 2022-2024 роки».

Згідно із проєктом рішення, комунальне медичне підприємство «Лікарня Придніпровська»  отримала звернення від начальника Кременчуцького РТЦК та СП  Мирослава Волкова від щодо забезпечення своєчасного та якісного проведення медичного огляду кандидатів на військову службу за контрактом.

Для проведення попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин проводиться лабораторне дослідження активності гамма-глутамілтрансферази сироватки крові   та лабораторне тестування сечі на наявність в організмі наркотичних засобів і психотропних речовин.

Згідно умов договору, укладеного з НСЗУ, такі дослідження не оплачуються державними коштами.

Виходячи із розрахунків лікарні, очікувані витрати на додатковий огляд кандидатів на військову службу за контрактом у кількості 70 осіб складуть 31 тис 500 грн (450 грн. вартість одного огляду), із них: за напрямами використання коштів «Заробітна плата» в сумі 2 тис 047 грн, «Нарахування на оплату праці» в сум 849 грн, «Медикаменти та перев’язувальні матеріали» в сумі 28 тис 604  грн.

Дані витрати не були передбачені планом заходів програми розвитку КМП «Лікарня Придніпровська», тому виникла необхідність ввести зміни до рішення Кременчуцької міської ради.

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися