Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 24 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці стали частіше грабувати та вбивати

 

26 вересня 2018 13:30

Про що говорить статистика зафіксованих правопорушень за січень-серпень 2017 та 2018 років.

У Кременчуці 12 вересня о 10.30 дня у жінки посеред вулиці вирвали сумку. На початку місяця злодії пограбували магазин. Шахраї видурили у кременчужанки майже 10 тис грн. Це лише частина зведеної інформації прес-служби Кременчуцького відділу поліції з початку вересня 2018 року. Щодня кременчуцькі журналісти отримують від правоохоронців добове зведення, де фіксуються правопорушення, що трапляються у нашому місті.

Виявляється, натрапити на гачок шахраїв чи стати жертвою зловмисників може кожен із нас, незважаючи на час доби та на місце знаходження. 

Наша редакція вирішила проаналізувати кількість зареєстрованих правопорушень у Кременчуці за січень-серпень 2018 року (коли поліцією керував Віталій Ботвина) та порівняти їх зі статистикою аналогічного періоду 2017 року (керував міською поліцією Олександр Коцар). 

Дані, які ми отримали від Кременчуцького відділу поліції на наш запит, засмучують і підтверджують, що при «професіоналі» Ботвині злочинність зростала. 

Цифри говорять про те, що «лідером» антирейтингу зростання злочинності за вказаний період є провадження, пов’язані з розбійними нападами. Якщо у 2017 році було зареєстровано 3 таких випадки, то у поточному – 15!

Майже втричі побільшало злочинів економічної спрямованості. 

Третє місце в нашому антирейтингу посіли умисні вбивства: якщо минулого року було зафіксовано 2 випадки, то 2018-го – 4.

Незважаючи на те, що влітку кременчужани неодноразово затримували кур’єрів шахраїв, що вимагали кошти у містян за надання допомоги їхнім родичам, які нібито опинилися у біді, статистика свідчить: кількість шахрайських нападів збільшилася лише на 3 випадки (із 333 у 2017 році до 336 у поточному). До цього слід додати, що в липні цього року колишній голова кременчуцьких поліцейських Віталій Ботвина зізнався, що шахрайство у Кременчуці процвітає. Про це він заявив в ефірі «Громадське ТБ. Кременчук». За його словами, на той час у нашому місті було зареєстровано 294 випадки шахрайства з початку року. Лише 28 із них вдалося розкрити. 

Також слід зауважити: кількість пограбувань зросла у понад 1,5 рази (з 76 у 2017 році до 125 у 2018-му). 

Сухі цифри статистики показують збільшення удвічі випадків умисних вбивств.

Правоохоронці свідчать і про невелике зростання фактів незаконного заволодіння транспортними засобами та крадіжок майна. 

Лише за двома показниками статистики є позитивні зміни. Майже в 1,7 разів зменшилася кількість злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних речовин, їх аналогів та прекурсорів. 

Та й тут слід додати, що на апаратній нараді у міськвиконкомі 14 вересня мер Кременчука Віталій Малецький сварив правоохоронців за те, що на стінах міських будинків постійно більшає кількість написів про продаж наркотиків.  

Окрім цього статистика свідчить про зменшення на 1 випадок фактів незаконного поводження зі зброєю.

Більш наочно картина злочинності виглядає в інфографіці.

Нагадаємо, громадськість на сесії міськради вимагає від депутатів підтримати недовіру начальнику Кременчуцького відділу поліції Ботвині.

Громадськість на сесії міськради вимагає від депутатів підтримати недовіру начальнику Кременчуцького відділу поліції Ботвині ( доповнено).

"За криміногенну ситуацію в місті відповідальність берете на себе", - активіст Філіпас кременчуцьким депутатам.

Аплодисментами вітали звернення про недовіру начальнику поліції Кременчука Ботвині

Ботвина здивований, чому контррозвідка не працює за тими, хто виступає проти нього

Брехун Ботвина покинув Кременчук і відправився до Києва 

 

Олена Сінтюріна

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися