Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці учасника АТО засуджено за умисне вбивство: побив, задушив та розчленив тіло кривдника

 

21 августа 2018 08:00

 

Тоді поруч з АЗС по вулиці Київській в каналізаційному колекторі слідчі виявили пакети чорного кольору і господарську сумку зі специфічним запахом. При огляді сумки виявлена частина трупа чоловіка (відсутні нижні кінцівки), яким є безвісти зниклий чоловік.

Днями колегією суддів Автозаводського райсуду Кременчука ухвалено вирок, яким визнано винним 33-річного громадянина Д. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України та призначено йому покарання у виді 13 років позбавлення волі. Також стягнуто з обвинуваченого на користь потерпілої С. матеріальну шкоду у розмірі 2562 грн. та в рахунок відшкодування моральної шкоди 5000 грн., а усього 7562 грн. Про це повідомляє прес-служба Автозаводського райсуду Кременчука.

Судом установлено, що обвинувачений Д. умисно протиправно заподіяв смерть 78-річному пенсіонеру Г., у якого він винаймав житло.

Так, 5 жовтня 2016 року, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, під час сварки з приводу проходження військової служби Д. в зоні  проведення антитерористичної операції, Д., маючи умисел на позбавлення життя  потерпілого, наніс Г. не менше 29 ударів руками та ногами по голові та тулубу.

Далі, Д., продовжуючи свої злочинні дії, направлені на позбавлення життя потерпілого Г., схопив руками за шию останнього та здавлював до того моменту, коли настала смерть Г.

7 жовтня 2016, громадянин Д., з метою приховування слідів злочину, з допомогою кухонного ножа розрізав тіло потерпілого Г. на дві частини, поклав в господарські сумки та у сміттєві мішки, частину з яких виніс з квартири 7 жовтня 2016, іншу - наступного дня.

Згодом сусіди повідомили поліцію про зникнення їх сусіда. Під час перевірки поліції, поблизу недобудованого приміщення поруч з АЗС по вулиці Київській в каналізаційному колекторі слідчі виявили пакети чорного кольору і господарську сумку зі специфічним запахом. При огляді сумки виявлена частина трупа чоловіка (відсутні нижні кінцівки), яким є безвісти зниклий чоловік.

Тоді начальник поліції Кременчука Олександр Коцар заявив: «Затриманий раніше мав проблеми з законом. Всі ці дні затриманий користувався банківською карткою потерпілого і навіть заклав до місцевого ломбард телефон дідуся».

У суді обвинувачений Д. свою вину в умисному заподіянні смерті потерпілому Г. визнав частково, пояснив, що умислу на заподіяння смерті потерпілому не мав, тілесних ушкоджень у вигляді 29 ударів руками та ногами йому не наносив.

Аналізуючи представлені суду докази у їх сукупності, суд прийшов до висновку, що винуватість Д. у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України доведена та кваліфікує його дії за ч.1 ст.115 КК України, як вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, так як така юридична оцінка відповідає  фактичним обставинам встановленим у ході судового розгляду.

Часткове визнання обвинуваченим Д. своєї вини суд оцінив критично, як його бажання пом'якшити покарання за скоєний злочин та тактику захисту.

Потерпіла С. вимагала суворого покарання.

Обставинами, що пом'якшують покарання обвинуваченого суд визнав те, що він раніше до кримінальної відповідальності не притягався, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, медаллю «Захиснику Вітчизни», приймав участь в проведенні антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей.

Обставиною, що  обтяжує покарання обвинуваченого суд визнав те, що обвинуваченим Д. вчинено злочин відносно особи похилого віку.

Вирок може бути оскаржений в Апеляційний суд Полтавської області через  Автозаводський районний суд Кременчука Полтавської області протягом 30 днів з дня його проголошення, а засудженим у той же строк з моменту вручення йому копії вироку.    

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за номером справи - №524/9713/16-к.

Для інформації:

Відповідно до ч.1 ст.115 КПК України вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Нагадаємо, у Кременчуці вбили і розчленували пенсіонера.

 

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться