Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 7 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці в Першій міській лікарні ім. Богаєвського з пацієнта в середньому беруть 198 грн благодійних внесків

 

11 декабря 2018 11:15

За 11 місяців в цьому лікарняному закладі зібрали більше 1,5 млн гривень. 

Вчора під час прес-конференції депутатка Кременчуцької міської ради Тетяна Сідерка оприлюднила відповідь на своє депутатське звернення, яке стосувалась благодійних внесків  в Першій міській лікарні імені Богаєвського. Тож у період з 1 січня 2018 року по 28 листопада 2018 року в вищеназваному лікарняному закладі зібрано 1 мільйон 512 тисяч гривень.

За цей же період сума власних надходжень за надані послуги склала 257 тисяч 909 гривень. І в цей час в лікарняному закладі отримали допомогу 7615 пацієнтів.

«Не важко порахувати, що з в середньому з пацієнта було зібрано 198 гривень», - зазначила депутатка.

У відповіді на її звернення йдеться, що благодійні внески і частина власних надходжень було спрямовано на закупівлю медикаментів.

До речі, якщо порівняти з іншими лікарняними закладами, то в Першій міській лікарні ім. Богаєвського зібрано не так багато внесків.

Не так давно на своїй сторінці в «Фейсбуці» лікарня «Кременчуцька» оприлюднила інформацію «Як, завдяки вам, покращилася робота лікарні «Кременчуцької» у 2018 році». Там йшлося про те, скільки грошей, товарів і послуг отримав вищезгаданий лікарняний заклад з січня по жовтень цього року включно. (На один місяць менше, ніж в Першій міській лікарні ім. Богаєвського).

За 10 місяців 2018 року надійшло грошей, товарів і послуг на суму майже 4 млн грн. Тобто щодня цей лікарняний заклад отримує до 6 тисяч гривень.

Депутати пропонують скасувати благодійні внески в лікарнях.

Головний медик Кременчука Максим Середа стверджує, що в рік кременчуцькі лікарні збирають більше 20 млн грн. благодійних внесків.

Також, Кременчуцька газета писала раніше: Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що проблему з корупцією має вирішувати місцева влада. Якщо не зможуть – розриватимуть контракт із медзакладами.

Якщо медзаклади Кременчука братимуть гроші з пацієнтів, їх залишать без державного фінансування. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк.

Кременчуцька газета закликає містян разом фіксувати подібні факти.

Про те, як в кременчуцьких лікарнях збирають благодійні внески, Кременчуцька газета досліджувала: Благодійні внески в лікарнях Кременчука: платити не можна відмовитися.

Читайте також: Благодійні внески у Кременчуці: за пацієнтів місту треба заплатити 4,5 мільйони гривень.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться