Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 8 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці відбудуться зустрічі з переможцями конкурсу на кращу Різдвяну іграшку, юними дипломатами та експортерами

 

10 декабря 2018 17:30

Інформація про найближчі заходи КП «Кременчук Інвест» (17-26 грудня 2018 року).

17 грудня 2018 року

КП «Кременчук Інвест», Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) та Кременчуцьким відділенням Полтавської ТПП проведено конкурс-оцінювання кращих експортерів серед представників малого та середнього підприємництва. Кращими у своїх номінація виявлені виробнича торгова компанія «Лукас», товариство з обмеженою відповідальністю «Фабрика рукавних фільтрів», науково-виробнича фірма «Техвагонмаш». 17 грудня 2018 року о 13:00 у малій залі №1 виконкому Кременчуцької міської ради відбудеться зустріч керівництва міста з експортерам малого та середнього бізнесу.

20 грудня 2018 року

Кременчук називають столицею молодіжної дипломатії. Протягом року представники центрів молодіжної (дитячої) народної дипломатії брали участь у зустрічах з іноземними дипломатами, вивчали культуру та традиції іноземних країн, брали участь в пізнавальних поїздках до посольств іноземних країн. Юні дипломати мали дискусії з керівниками дипломатичних місій Індонезії, Литви, Казахстану, В’єтнаму та інших країн.

Найбільш активні учасники руху молодіжної дипломатії 20 грудня 2018 року о 13:00 у малій залі №1 виконкому Кременчуцької міської ради зустрінуться з міським головою Віталієм Малецьким та представниками керівництва міста.

21 грудня 2018 року

У рамках реалізації програми просування продукції Кременчука на зовнішні ринки, затвердженої рішенням Кременчуцької міської ради та проекту «Сприяння експортних можливостей МСП» відбудеться презентація продукції та послуг окремих МСП Кременчука, які виходять на внутрішньо-українські та іноземні ринки. Зустріч відбудеться в офісі КП «Кременчук Інвест» 21.12.2018 об 11:00.

 26 грудня 2018 року

У нашому литовському місті-побратимі Алітус існує добра традиція крім Головної Різдвяної ялинки прикрашати ялинки підприємств, громадських організацій, різноманітних товариств тощо. У цьому році за ініціативи представниці мерії Алітуса пані Лорети Гайжювене встановлено ялинки, які представляють міста-побратими Алітуса.

Ялинку треба було прикрасити іграшками та гірляндами власноруч виготовленими та такими, що відображають традиції та культуру країни.

У Кременчуці було об’явлено конкурс на кращу ялинкову прикрасу у конкурсі взяли участь більш 100 учасників: практично всі школи та позашкільні заклади, гуртки за місцем проживання тощо. До кременчуцьких приєднались також представники м. Дніпра і села Шишаки.

26 грудня о 15:00 у офісі КП «Кременчук Інвест» – у Міжнародному інформаційно-контактному центрі імені литовського князя Вітовта відбудуться Різдвяні зустрічі з переможцями конкурсу на кращу Різдвяну іграшку.

"Раді будемо бачити серед учасників представників кременчуцьких ЗМІ. Це перший подібний проект, коли кременчужани прикрашали свою Різдвяну ялинку у одному із міст-побратимів", - зазначили в повідомленні.

Нагадаємо, Авторські різдвяні іграшки кременчужан уже в Алітусі.

Дипломати з Кременчука "засвітилися" в Посольстві Литви.

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться