Кременчуцька газета
Понеділок, 24 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

У Кременчуці визначили переможців міського конкурсу читців української поезії

22 березня 2023 15:00

Вітання переможцям.

З нагоди Всесвітнього дня поезії  21 березня 2023 року у  Кременчуці відбувся міський конкурс читців української поезії.

Організатори конкурсу – Департамент у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області і комунальний заклад позашкільної освіти «Будинок дитячої та юнацької творчості», за сприяння Департаменту  освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

На участь у ньому цьогоріч подано 105 заявок. Це  рекордна кількість учасників у порівнянні з попередніми роками.   Юні читці представили членам журі своє виконання творів  класиків української літератури, з них  обрали 9 переможців у трьох вікових категоріях.

У віковій категорії від 6 до 10 років:

І місце – Богдан МІХНЕВИЧ, Кременчуцька гімназія №20 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

ІІ місце – Заріна БЛІНОВА, Кременчуцький ліцей №10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

ІІІ місце – Валерія ЦУКАНОВА, Кременчуцький ліцей №10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

У віковій категорії від 11 до 14 років:

І місце – Ангеліна ДЕМ’ЯНЕНКО, Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

ІІ місце – Єгор КНЯЗЕВ, Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради Донецької області;

ІІІ місце – Антон ПУГАЧ, Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

У віковій категорії від 15 до 17 років:

І місце – Олексія СПРИНЧАК, науковий ліцей «Політ» при Обласному коледжі «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка»;

ІІ місце – Кароліна ЛЬВОВА, Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

ІІІ місце – Євдокія ЗАГОРУЛЬКО, Кременчуцький ліцей №4 «Кремінь» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Керівник департаменту у справах сімей та дітей Андрій Макаров вручив переможцям  грамоти Департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та заохочувальні призи – наборами книг українських авторів та поетів.

Деякі учасники також були відзначені творчими подарунками – книгами сучасних поетів, від ГО «Кременчуцький Троїцький театр» в особі Сергія Ситніка (директора комунального закладу культури «Кременчуцький міський палац культури», члена журі).

 

За матеріалами прес-служби міськвиконкому


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися