Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 15 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці визначили переможців конкурсу «Моя Україна»

 

3 декабря 2019 11:30

Виставка- конкурс з декоративно-ужиткового мистецтва.

У Кременчуці підбили підсумки виставки- конкурсу з декоративно-ужиткового мистецтва «Моя Україна». Про це повідомили на сайті Департаменту освіти Кременчука.

«З метою вдосконалення національно-патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях українського народу, підтримки обдарованих та талановитих дітей, популяризації їх творчості з декоративно-ужиткового мистецтва в Кременчуцькому міському Центрі позашкільної освіти «Лідер» були підведені Підсумки виставки- конкурсу з декоративно-ужиткового мистецтва «Моя Україна», в якій приймали участь вихованці закладів дошкільної освіти та учні навчальних закладів міста», - йдеться у повідомленні.

Конкурсні роботи представлені в чотирьох номінаціях: художня вишивка, аплікація, вироби з бісеру, художнє ліплення. Переможцями конкурсу стали:

Номінація «Художнє ліплення»

5-8років:

І місце – Пукліч Кіра ЗДО №78

I місце – Ліхачова Софія ЗДО №68

II місце – Моргун Руслан ЗДО №82

ІІІ місце – Шевченко Олександр ЗДО №78

ІІІ місце – колектив ЗДО №46

9-12 років:

І місце – Шинько Денис ЗЗСО №12

13-17 років:

ІІІ місце – Омельяненко Катерина ліцей №6 «Правобережний».

Номінація «Вироби з бісеру»

13-17 років:

І місце – Ярмоленко Марія ЗЗСО №12

ІІ місце – Цегельник Богдан гімназія №18

ІІ місце – Львова Ірина ЗЗСО №12

ІІІ місце – Шапошник Діана гімназія №9

Номінація «Художня вишивка»

5-8 років:

ІІІ місце – Сюткіна Тетяна ЗДО №59

9-12 років:

ІІІ місце – Радько Дарина ЗЗСО №1

13-17 років:

І місце – Карпенко Діана гімназія №9

ІІ місце – Левченко Єлизавета ліцей №5 ім. Т.Г. Шевченка

ІІ місце – Повелиця Жанна ліцей №17 «Вибір» імені М.Г. Неленя

Номінація «Аплікація»

5-8 років:

І місце – колектив ЗДО №55

І місце – колектив ЗДО №62

ІІ місце – Спиридонова Дар’я ЗДО №82

ІІІ місце – Ридун Максим ліцей №30 «Олімп» імені Н.М.Шевченко

9-12 років:

І місце – колектив ЗЗСО №16

ІІІ місце – Тимошенко Валентина ліцей №25 «Гуманітарний колегіум»

13-17 років

І місце – Мочерняк Анастасія ліцей №17 «Вибір» імені М.Г. Неленя

 

Ніка Назарова

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться