Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 29 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці з осені минулого року не можуть знайти перевізника на маршрутах №3б і №25

 

15 февраля 2019 12:00

Оголошено повторний конкурс.

У Кременчуці з осені 2018 року не можуть знайти перевізника на маршрутах №3б і №25. Зараз маршрутом курсує тимчасовий перевізник.  

Так, проект рішення міськвиконкому "Про повторне проведення конкурсу по визначенню перевізника на право здійснення перевезення пасажирів на об’єкт конкурсу №1 (міський автобусний маршрут № 3Б) та № 2 (міський автобусний маршрут № 25) в м. Кременчуці", оприлюднили на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.

Згідно з цим проектом рішення, повторно оголосити конкурс по визначенню перевізника на право здійснення перевезення пасажирів на об’єкти конкурсу №1 (міський автобусний маршрут № 3Б) та № 2 (міський автобусний маршрут № 25) в м. Кременчуці відповідно.

На підставі протоколу засідання конкурсного комітету по розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу на право здійснення перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування від 21 грудня 2018 року № 2 приватне підприємство «Союз-Авто-Експрес» вважати таким, що не допускається до участі у конкурсі на об’єкт конкурсу № 1 від 21 грудня 2018 року. Адже з ним раніше було розірвано договір за невиконання умов перевезення. 

Та все ж, призначити тимчасовим автомобільним перевізником на маршрут № 3Б «Бульвар Пушкіна – ПАТ «Укртатнафта» приватне підприємство «Союз-Авто-Експрес», на період до проведення конкурсу по визначенню перевізника на право здійснення перевезення пасажирів. Але не більше, ніж на три місяці з моменту укладання договору.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року на виконкомі Кременчука прийняли рішення про розірвання дострокового договору із міським автобусним маршрутом №25. Причину називали: перевізник не дотримувався умов договору щодо кількості транспортних засобів, які повинні працювати на вищезазначених маршрутах. Так, згідно з договірними умовами, на  маршрут ЗБ («пров. Воровського – ПАТ «Укртатнафта») має щоденно виходити 25 маршруток, 4 з яких у «звичайному режимі». А по факту працює лише 15 і жодної у «звичайному режимі».

У розмові з мером перевізник ПП «Союз-Авто-Експрес» повідомив, що за попереднім тарифом працювати не можливо та нерентабельно.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться