Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці за систематичні крадіжки група осіб, серед яких і неповнолітні, постала перед судом


22 апреля 2019 15:15

Всіх визнали винними у кримінальних правопорушеннях.

Днями Крюківський районний суд міста Кременчука у відкритому судовому засіданні розглянув справу за частиною 2 статті 185 (Крадіжка) Кимінального кодексу України.

Про це йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень.

Так, 18 травня 2018 року раніше не судимий кременчужанин викрав з території домоволодіння газовий балон червоного кольору, тим самим заподіявши потерпілому матеріальної шкоди в розмірі 375 грн. З місця вчинення кримінального правопорушення зник, викраденим майном розпорядився на власний розсуд.

А 20 травня2018 року раніше судимий уродженець Дніпропетровської області, перехилившись через паркан сусіднього домоволодіння таємно викрав металеві вироби, а саме відливи у формі півкола в кількості 8 шт, тим самим заподіявши потерпілій матеріальної шкоди в розмірі 616 грн 60 коп.

Далі, 5 червня 2018 року він же за попередньою змовою із  учнем загальноосвітнього закладу «Київський спортивний ліцей -інтернат» та ще одним раніше не судимим учнем таємно викрали металеву ванну білого кольору довжиною 150 см, шириною 70 см та висотою 40 см, та металеві листи у кількості 3 шт., тим самим заподіявши потерпілій матеріальної шкоди в розмірі 720 грн 43 коп.

Ще 26 червня 2018 року той же уродженець Дніпропетровщини за попередньою змовою із раніше не судимим кременчужанином  з території домоволодіння таємно викрали секцію металевого паркану.

А також, 30 червня 2018 року дніпропетровець разом з кременчужанином з території домоволодіння таємно викрали чавунну ванну, тим самим заподіявши потерпілому матеріальної шкоди в розмірі 737 грн 50 коп.

Суд визнав всіх обвинувачуваних винуватими у пред'явленому обвинувачені за частиною 2 статті 185 КК України.

Так, учня Регіонального Центру професійно-технічної освіти звільнили від покарання, без визначення його виду і розміру, із застосування примусових заходів виховного характеру у виді передачі під нагляд матері строком на один рік.

Учня загальноосвітнього закладу «Київський спортивний ліцей -інтернат» теж передали під нагляд матері строком на один рік.

Раніше судимому уродженцю Дніпропетровщини остаточно визначили покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки 6 місяців.

Раніше не судимого кременчужанина звільнили від відбування призначеного покарання з випробуванням, іспитовий строк встановити терміном на 1 рік.

Вирок може бути оскаржений через Крюківський районний суд міста Кременчука Полтавської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення, а обвинуваченим в той же строк з дня отримання ним копії вироку.

 

 

Антоніна Озерна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться