Кременчуцька газета
Вівторок, 18 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

У Кременчуці з’явилися «літаючі» самі по собі дорожні знаки або Дурь кожного повинна бути видною

1 квітня 2020 08:30

«Кременчуцька газета» намагається допомогти людям з інвалідністю, чиї права попрані і паралельно з’ясовує, за чиєю вказівкою або ким саме місце для паркування людей з інвалідністю біля Крюківського райсуду перенесене подалі від входу до судової установи.

Голова Крюківського райсуду Кременчука Іван Дядечко або інвалід, або порушник Правил дорожнього руху. Про це ми писали нещодавно у нашому матеріалі. 

Тоді ми зазначали, що автомобіль, яким пересувається керівник суду, стоїть на місці для інвалідів, яке знаходилося ліворуч від входу до Крюківського райсуду Кременчука.

Варто відзначити, що відповідної наклейки на автомобілі, про те, що водій інвалід, на автівці пана Дядечки не було, але це не означає, що водій не може бути інвалідом.

У разі надання водієм посвідчення інваліда, він не порушує Правил дорожнього руху. Якщо ж у нього такого документу немає і він не перевозить інваліда, то водій вважається порушником. Про це був наш перший матеріал. Кажуть, він викликав резонанс.

І ось згодом біля приміщення Крюківського райсуду ми помітили, що знаки паркування автівок для інвалідів раптово перенесли подалі від входу у приміщення установи, але дорожня розмітка збереглася.

Тоді редакція написала запити у різні інстанції. Зокрема у того ж І.Дядечки ми попрохали надати копію рішення виконкому про перенесення знаків паркування автівок для інвалідів на інше місце (подалі від входу до суду);

копію рішення керівництва суду про перенесення знаків паркування автівок для інвалідів на інше місце (подалі від входу до суду);

наказ керівника суду про проведення робіт з фарбування асфальту, аби затерти наявну дорожню розмітку про місце паркування для інвалідів;

пояснення: де саме тепер інваліди мають паркуватися – на місці біля знаків, чи то на місці старої дорожньої розмітки про місце паркування для інвалідів;

А також просили зазначити мотиви керівництва суду щодо перенесення знаків паркування автівок для інвалідів подалі від входу до приміщення суду.

«Невже тепер від нового місця розташування знаків інвалідам буде зручніше йти від автівки на милицях до приміщення суду? Або так краще керівнику суду, який, як вже зазначали журналісти, паркував свою автівку прямо на місці для інвалідів», - написали ми у листі до І.Дядечки.

У запиті до патрульної поліції та міськвиконкому просили також надати копію рішення виконкому про перенесення знаків паркування автівок для інвалідів на інше місце біля Крюківського райсуду Кременчука (подалі від входу до суду).

«В разі його відсутності просимо повернути знаки на старе місце розташування – ближче до входу приміщення суду, бо невже тепер від нового місця розташування знаків інвалідам буде зручніше йти від автівки на милицях до приміщення суду?...» - зазначили ми у листі.

Час йшов і редакція отримала відповіді на свої запити і не були здивовані. Кожна інстанція відхрестилася від перенесення знаків. Ми так і прогнозували, адже відповідного рішення виконкому, за засіданнями якого стежать журналісти, пригадати ніхто з колег не зміг.

Тож, керуючий справами виконкому Руслан Шаповалов проінформував, що 20 березня з метою розгляду порушеного питання було здійснено виіздну нараду за участю фахівців відповідних служб. Питання вивчили і рішення щодо встановлення або перенесеня дорожніх знаків «Місця для стоянки інвалідів» виконкомом не приймалося. За бюджетні кошти вказані роботи не проводилися.

Голова Крюківського райсуду Кременчука Іван Дядечко повідомив, що міськвиконком уклав договір аренди з теруправлінням Державної судової адміністрації на нежитлове приміщення, в якому зараз знаходиться суд.

«Прибудинкова територія та земельна ділянка, відповідно до зазначеного договору, в оренду терупрпавлінню Державної судової адміністрації в Полтавській області балансоутримувачем (виконкомом) не передавалась», - сказано у листі.

Далі у документі вказується про діюче законодавство щодо захисту інвалідів і про необхідність для осіб з інвалідністю облаштування зони для паркування автомобілів.

А потім взагалі написано ледь не своєрідне знущання: «Відповідно до вимог пункту 7 Правил паркування транспортних засобів, затверджених Постановою Кабміну майданчики для паркування є об’єктами благоустрою і повинні відповідати нормам, нормативам, стандартам у сфері благоустрою населених пунктів». І так було біля суду, поки знаки кимось раптово не були перенесені.

Далі І.Дядечко пише, що встановлення знаків і місць для паркування погоджується з поліцією і занурює в історію, що в 2018 році на прилеглій території будівлі судової установи ліворуч від центрального входу до приміщення було облаштовано зону для паркування транспортних засобів осіб з інвалідністю, встановлено дорожні знаки та нанесено дорожню розмітку.

«У березні 2020 року зону для паркування автомобілів осіб з інвалідністю було перенесено праворуч від центрального входу до приміщення суду. Відповідно, уповноваженими службами перенесено дорожні знаки, які позначають місця для паркування автотранспорту осіб з інвалідністю та затерто дорожню розмітку на попередньому місці розташування», - сказано у листі і додано, що Крюківським райсудом Кременчука не приймалося жодних рішень щодо перенесення зони паркування автотранспорту для осіб з інвалідністю і суд не є ініціатором перенесення знаків.

А ось тут дивують слова пана Дядечка. Він є поважним і справжнім господарником у суді. Без нього, як то кажуть, комар в приміщенні не пролетить. Тим паче. суд має відеонагляд і пану Дядечку, схоже, відомо, хто переносив знаки і за чиєю вказівкою. І це дійсно, ніякі не комунальники. Більш того, за наявною інформацією, це було зроблено чоловіками, які роблять ремонт у сусідньому приміщенні, де розміститься Автозаводський райсуд. Здогадуєтеся, з чиєї подачі вони могли це зробити? Ну аж ніяк не з подачи мерії чи то поліції!

До речі, відхрещуються від справи переносу знаків і правоохоронці. Патрульна поліція не погоджувала перенесення знаків. Про це йде у відповіді на наш запит від правоохоронців. Керівництво батальйону зазначає, що не має інформації про перенесення знаків, погодження на виконання зазначених робіт не надавалося.

«Для того, щоб зазначені дорожні знаки були розміщені в місцях максимально наближених до входу в будівлю Крюківського суду, нами буде направлена відповідна інформація до органів місцевої влади Кременчука», - сказано у листі за підписом т.в.о. командира батальйону Сергія Мельника.

Патрульні також надали нам копію листа на ім’я директору департаменту ЖКГ Кременчука Івана Москалика. В листі сказано, що про наше звернення та про факт перенесення дорожніх знаків і такі місця мають бути розміщені максимально близько до входу.

«З огляду на зазначене, прошу Вас дати доручення відповідним комунальним службам міста встановити дорожні знаки 5,38 «Місце для стоянки» з табличками 7,17 «Інвалід» та нанести дорожню розмітку 1,30 на прилеглій території Крюківського суду в місцях, які б відповідали вимогам ст. 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Тож зачекаємо і проінформуємо Вас, наші читачі, про розвиток подій навколо цих «літаючих знаків». А поки сподіваємося, що справедливість та закон у питаннях «літаючих» самих по собі дорожніх знаків восторжествує, а ініціатор їх перенесення, все ж таки візьметься за голову і зробить вірні кроки.

Нагадаємо, голова Крюківського райсуду Іван Дядечко або інвалід, або порушник ПДР.

Голова Крюківського райсуду Кременчука Дядечко користується чужим будинком, їздить на чужому автомобілі, проте вважається мільйонером.

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися