Кременчуцька газета
Четверг, 20 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

У Кременчуці шукають понад 2 млн грн, аби військово-лікарська комісія при ТЦК та СП працювала у режимі 24/7 на виїзних пунктах

29 травня 2024 13:00

Проєкт рішення міськради.

На засіданні сесії Кременчуцької міської ради виносять проєкт рішення, oj стосується внесення змін до комплексної програми розвитку комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» на 2024-2024 роки.

У пояснювальній записці йдеться, що для забезпечення режиму 24/7 було прийнято додаткову кількість лікарів та медичних сестер, що значно збільшило витрати на заробітну плату фахівців.

У січні 2024 року КМП «Лікарня Придніпровська» уклала договір з НСЗУ по програмі медичних гарантій по пакету послуг 60 «Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки».

Згідно із умовами пакета, НСЗУ оплачує за медичний огляд військовозобов’язаного у сумі 883 грн. (ця сума не змінилася з травня 2023 року).

За умовами договору  військово - лікарська комісія  була  розташована у консультативно-діагностичному центрі.

Кошти, які надходять від НСЗУ за надання медичної послуги «Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки», покривають тільки лабораторні  та інструментальні дослідження (реагенти, реактиви, тест -системи, вироби медичного призначення, дезінфікуючи засоби). 

Але вже виник дефіцит заробітної плати за квітень 2024 року у сумі 196 тис 420 грн та за травень 2024 року  у сумі 807 тис 925 грн.

Із  метою забезпечення роботи постійно діючої військово-лікарської комісії при ТЦК та СП у режимі 24/7 на виїзних пунктах до кінця строку дії військового стану з 13 травня до 11 серпня 2024 року додатково необхідно кошти на заробітну плату медичного персоналу військово-лікарської комісії   з червня по 11 серпня 2024 року у сумі 2 млн 019 тис 812 грн.

Тож виникла необхідність ввести зміни до рішення Кременчуцької міської  і змін до комплексної програми розвитку комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська на 2022-2024 роки»-  виклавши додаток до програми у новій редакції.

Читайте: "Обмежено придатних" уже немає: за якими хворобами ВЛК буде встановлювати придатність до служби

 

Світлана Павленко

Фото ілюстративне


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися