Кременчугская газета
Суббота, 22 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У кременчуцьких школах і дитсадках майданчики мають привести до ладу вже до кінця березня

 

13 марта 2018 16:45

Будуть створені комісії та проведена перевірка готовності спортивних споруд, баз, майданчиків, спортивного інвентарю та обладнання до роботи у весняно-літній період.

У кременчуцьких школах і дитсадках майданчики мають привести до ладу вже до кінця березня цього року. Відповідні розпорядження видані в департаменті освіти Кременчука.  

Згідно з ними, керівникам закладів дошкільної освіти і навчальних закладів Кременчука до 30 березня 2018 року  потрібно розробити та здійснити організаційно-технічні заходи, які забезпечують стабільну роботу спортивних споруд, баз та майданчиків під час весняно-літнього періоду.

Зокрема: привести до належного санітарно-технічного стану діючі спортивні споруди, бази та майданчики; провести технічне обстеження спортивних споруд, баз та майданчиків на надійність та стійкість несучих конструкцій; забезпечити надійний протипожежний захист спортивних споруд, баз та майданчиків.

Також ужити заходів щодо дотримання правил та норм безпеки, охорони здоров’я під час проведення занять та змагань з фізичної культури та спорту.

«Не допускати припинення діяльності фізкультурно-спортивних об’єктів, підсобних приміщень, роздягалень, душових та використання їх не за призначенням.Створити комісії та провести перевірку готовності спортивних споруд, баз, майданчиків, спортивного інвентарю та обладнання до роботи у весняно-літньому періоді, оформити відповідні акти про готовність спортивного та ігрового обладнання на спортивних та ігрових майданчиках до роботи у весняно-літньому періоді 2018 року», - рекомендації департаменту освіти Кременчука.

До  30 березня керівники навчальних і дошкільних закладів Кременчука мають інформувати про проведену роботу методиста  міського науково-методичного центру, а та в свою чергу - інформувати Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться