Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 20 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуцькому коледжі транспортної інфраструктури заступницю директора оштрафували за справу, пов’язану з корупцією

 
 

 

8 июля 2020 14:45

Судова справа.

Першого липня 2020 року суддя Крюківського районного суду Кременчука Олександр Маханьков розглянув матерiали справи, якi надiйшли вiд Управління стратегічних розслідувань в Полтавській області про притягнення до адмiнiстративної вiдповiдальностi завідувача методичного кабінету Державного вищого навчального закладу «Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури» за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) «Порушення вимог фінансового контролю».

Згідно з постановою суду,відповідно до наказу керівника коледжу транспортної інфраструктури від 15 липня 2004 року обвинувачену з 26 липня 2004 року призначено на посаду заступника директора з питань гуманітарної освіти та виховання Державного вищого навчального закладу «Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури». Будучи заступником директора з питань гуманітарної освіти та виховання Державного вищого навчального закладу «Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури» вона була зобов`язана подати щорічну декларацію за 2018 рік особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування до 01 квітня 2019 року.

Однак, згідно відомостей Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функції держави або місцевого самоврядування (за текстом Реєстр), щорічна декларація за 2018 рік жінки зареєстрована в Реєстрі лише об 11.37 03.06.2019 (яка перебуває у відкритому публічному доступі на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції), тобто несвоєчасно.

Поважних причин для несвоєчасного подання щорічної декларації за 2018 рік особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у жінки не встановлено.

В судовому засіданні вона свою вину у вчиненні встановленого правопорушення визнала та суду пояснила, що вона дійсно несвоєчасно, без поважних причин подала декларацію невчасно.

Заслухавши справу суддя визнав жінку винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 172 - 6 КУпАП та стягнув адміністративний штраф в сумі 850 грн на користь держави.

Постанова судді може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд м. Кременчука протягом десяти днів з дня винесення постанови.

 

Клим Соколов 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися