
Порушниками виявилися четверо жителів Кременчуцького району, віком 26, 37, 39, 41 років.
Чотирьох порушників, які на гумовому човні займалися риболовлею в акваторії Кременчуцького водосховища, виявили ввечері 4 листопада працівники Управління авіації та поліції на воді Нацполу України, спільно з представниками однієї з громадських організацій міста Київ. Про це повідомляють у прес-службі ГУ НП у Полтавській області.
Рибалок викрили на гарячому з чималим уловом поблизу села Шушвалівка Кременчуцького району.
Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив: «Під час проведення невідкладних слідчих дій слідчо-оперативна група відділу №1 (м Глобине) Кременчуцького райуправління поліції вилучила близько 500 кілограмів незаконно добутої риби, гумовий човен з навісним двигуном та 14 сіток. За попередніми обчисленнями, розмір завданих державі збитків перевищує 16 мільйонів гривень».
За даним фактом підрозділом дізнання територіального відділу поліції, під процесуальним керівництвом Глобинської окружної прокуратури, розпочато досудове розслідування за статтею 249 (Незаконне зайняття рибним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду) Кримінального кодексу України. Тривають необхідні слідчі дії.
Антоніна Озерна за матеріалами джерела