Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 10 Апреля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуцькому районі в 2019 році зменшилась кількість зареєстрованих тяжких та особливо тяжких злочинів

26 июля 2019 12:40

На території обслуговування переважають крадіжки з приватних домоволодінь та присадибних ділянок.

Сьогодні на сесії Кременчуцької райради звіт за роботу поліції у першому півріччі 2019 року заявив керівник поліції району Андрій Власенко.

За його словами, складна економічна ситуація в країні наклала свій відбиток на стан злочинності в Кременчуцькому районі. Одну з найбільш поширених і суспільно небезпечних груп злочинних діянь становлять злочини проти власності, питома вага яких у структурі злочинності становить 80%. Прогноз криміногенної ситуації, пов’язаної зі злочинами проти власності, свідчить про її подальше ускладнення, зумовлене негативними процесами в економічному розвитку країни, збільшенням кількості безробітних та іншими факторами.

Наприклад, за червень 2019 року на території обслуговування Кременчуцького районного відділення розбої не реєструвались (2018 – 3, розкритих - 2), зареєстровано 2 грабежі (розкритий – 1), за минулий рік було зареєстровано 1 грабіж. 

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про вчинення 239 крадіжок. По 102 кримінальним провадженням особи, що їх вчинили, встановлені. При вказаних показниках питома вага встановлення осіб становить 42,67 % (2018 – 263, з них особи встановлені по 105 провадженням або 39,92 %). За вказаний період зареєстровано 86 крадіжок, кваліфікованих як квартирні, з яких розкрито 42, або 48,83 %  (2018 – 86 –24, або 27,9 %).

Проведеним аналізом встановлено, що на території обслуговування Кременчуцького районного відділення КВП переважають крадіжки з приватних домоволодінь та присадибних ділянок.

Способи вчинення крадіжок: - шляхом пошкодження вікна – 65; - шляхом вільного доступу (незачинені двері, ключі знаходилися в доступному місці) – 143; - пошкодження чи вибиття дверей – 23, пошкодження замка – 18, злам стіни – 2.

Предмети злочинних посягань:  вироби з металу – 60;  побутова техніка – 56, мобільні телефони – 23, посуд – 16, велосипед -8, гроші – 22, запчастини – 20, дроти, кабель – 5, електроінструменти – 37, інше – 9.

Найбільш небезпечною категорією злочинних діянь, що посягають на життя та здоров’я громадян, є злочини проти особи, насамперед, умисні вбивства та тяжкі тілесні ушкодження. Протягом шести місяців 2019 року на території обслуговування Кременчуцького районного відділення КВП зареєстровано два факти скоєння навмисного вбивства, які розкрито.

Скоєнню цього виду кримінальних правопорушень частіше всього сприяють раніше виниклі конфлікти, чи інші неприязні відносини. Уся проблема в тому, що криміногенна ситуація, перш за все, потребує вдосконалення організації роботи з профілактики: пияцтва, алкоголізму, побутового насильства. Нерідко особи, які перебували в родинних чи дружніх стосунках, під час спільного вживання спиртного вчиняють вбивства та спричиняють тяжкі тілесні ушкодження.

Зменшилась на 22,3 % (з 188 до 146) кількість зареєстрованих тяжких та особливо тяжких злочинів загальнокримінальної спрямованості.

Читайте: на дорозі Кременчук-Власівка можуть з’явитися лежачі поліцейські.

Дивіться: онлайн: двадцять восьма сесія Кременчуцької районної ради.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться