
Пояснити їх походження чоловік не зміг.
Працівники поліції УПП м. Полтави, 29 травня 2022 року зупинили автомобіль «Рено» та затримали громадянина, який перевозив в багажному відділенні велику кількість свіжовиловленої риби без документів, що підтверджують законність її походження. Як повідомляє Полтавський рибоохоронний патруль, порушення було викрито в смт Градизьк, Кременчуцького району Полтавської області.
На місце події для фіксації порушення прибули рибпатрульні Полтавщини.
Власник автомобіля перевозив 366,95 кг водних біоресурсів: товстолоб – 232 кг (16 екз.), карась сріблястий 104 кг (250 екз), білий амур 28 кг (2 екз) та сазан – 2,95 кг (1 екз.). Пояснити їх походження чоловік не зміг.
Головним державним інспектором рибоохорони на порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 статті 88-1 КУпАП (Порушення порядку придбання водних біоресурсів), який буде направлено до суду, юрисдикція якого поширюється на територію місця скоєння даного правопорушення. Водні біоресурси вилучено до відповідного рішення суду.
Антоніна Озерна