Кременчуцька газета
Вівторок, 26 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

У Кременчуцькому управлінні привітали переможців ІІ Всеукраїнського мистецького конкурсу «Податкова Абетка», «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи»

26 травня 2019 15:00

Вітання переможцям.

24 травня поточного року представники Кременчуцького управління  побували  в Глобинській гімназії №1 ім.В.Є Курченка Глобинської міської ради та в спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради на урочистостях з нагоди «Дня останнього дзвоника» для вручення подяк, дипломів та цінних подарунків переможцям ІІ Всеукраїнського Мистецького конкурсу «Податкова абетка», який проводився за ініціативи Університету Державної фіскальної служби України.  

За результатами другого етапу конкурсу у номінації «За оригінальність розкриття теми» робота учня спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка Артема Ларіна під назвою: «Бюджет» здобула І призове місце.

Із перемогою Артема привітала начальник Горішньоплавнівської ДПІ Кременчуцького управління Юлія Фесенко. За зайняте І місце у конкурсі він отримав кубок переможця, диплом та смарт  годинник.

Не забули і про учасників конкурсу, учнів Глобинської гімназії №1 ім.В.Є Курченка. Начальник Глобинської ДПІ Кременчуцького   управління Віта Шаповал подякувала за активну участь. Всі учасники нагороджені грамотами та подарунками.

Ще раз вітаємо переможця ІІ Всеукраїнського Мистецького конкурсу, разом з тим, висловлюємо щиру вдячність усім учасникам, їхнім учителям та наставникам за сприяння розвитку у дітей вміння висловлювати свою точку зору засобами художньої творчості, за виховання свідомого талановитого покоління. Здоров’я, добра, миру, творчого натхнення та успіху у всіх ваших починаннях!

 

 

За інформацією Державної фіскальної служби

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися