Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 26 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчука тепер є ще одне місто-побратим: з ізраїльським Рішон-ле-Ціоном підписано Меморандум

 
 

 

16 мая 2019 10:40

Ратифікація Меморандуму про побратимтво попереду.

Сьогодні, 16 травня, у мерії Кременчука пройшла офіційна зустріч керівництва Кременчука з делегацією міста Рішон-ле-Ціон (Ізраїль). 

На початку зустрічі пригадали, що історія вищезгаданого ізраїльського міста тісно пов'язана з історією Кременчука. Адже серед засновників міста були родини з нашого міста. І вони в пустелі заснували таке чудове місто-оазис.

Мер Кременчука Віталій Малецький розповів, що був у Рішон-ле-Ціоні. Йому найбільше запам'яталось, що у суботу - великі проблеми з громадським транспотом. Тут трапився казус: Віталій Малецький розповів, що в Рішон-ле-Ціоні День міста святкують раз на 5 років, а в Кременчуці кожного року. Та його ізраїльський колега, віце-мер Рішон-ле-Ціону Максим Бабицький відразу уточнив, що це неправда, адже святкування традиційно щорічно. 

"У нас тепер новий мер, йому 41 рік, нова команда. Ми працюємо лише півроку, але багато змін на краще", - зазначив Максим Бабицький.

Щоправда, він не заперечив, що є проблеми з транспортом. Але вони пов'язані із шабатом. У євреїв сьомий день тижня (субоа) - по суті свято. Тож звідси і перебої з транспортом.

"Ми прагнемо змінити ситуацію, щоб шабат не впливав на життя міста", - зазначив віце-мер Рішон-ле-Ціону. 

М. Бобицький нагадав, історію Ізраїлю і зазначив, що країна розвивається в пустелі.

"В Україні все є для розвитку. Я вірю, що скоро країна стане на голову вище", - його слова. 

А ще відзначив роль кременчужан в розвитку їх міста: "Якби не вихідці з Кременчука - то не було б міста Рішон-ле-Ціону".

І далі відбулось те, що можна назвати історичною подією, - підписання Меморандуму про побратимсво між Кременчуком і Рішон-ле-Ціоном. Попереду ще його ратитфікація на рівні обох міст.

Та вже зрозуміло, що у цих міст є спільні питання для подальшого розвитку. Зокрема, вже під час цієї зустрічі йшлось про співробітництво в сфері освіти. Ізраїльська делегація перебуватиме в Кременчуці декілька днів, тож матиме змогу тісніше ознайомитися з деякими аспектами життя Кременчука.

А так, як сьогоднішня зустріч проходила у День вишиванки, то від нашого міста Максим Бабицький отримає в подарунок ще і національне вбрання. Він сказав, що з кіпою (головним убором) вона виглядатиме непогано.

 

Світлана Павленко

 

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися