Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 23 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

У Лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» в укритті облаштовують операційну залу і палати для лежачих хворих

Ми в Telegram

27 січня 2023 13:45

Зміни до програми.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради дкепутатам пропонуватимуть внести зміни до комплексної програми  розвитку комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня  інтенсивного лікування «Кременчуцька» на 2023-2025 роки. 

У пояснювальній записці йдеться, що у КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька», яка є опорним  закладом охорони здоров’я по наданню медичної допомоги мешканцям м.  Кременчук та прилеглих районів, особам постраждалим від військових дій та  пораненим військовослужбовцям, на період надзвичайної ситуації, для  перебування пацієнтів, відвідувачів та працівників лікарні у підвальному  приміщенні будівлі за адресою: вул. Лікаря Парнети, 2,  проводиться поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту, де буде створено операційну залу, діагностичний кабінет, палати для лежачих хворих  та приміщення для очікування.  

Для оснащення даних приміщень необхідно придбати меблі: шафи, стіл  маніпуляційний, столи анестезіолога та операційний, кушетки, крісла, тощо на  загальну суму 365 тис 790  грн., з них: предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі  303 тис 090  грн. та для придбання  обладнання і предметів довгострокового використання» в сумі 62 тис 700 грн.  для оснащення захисної споруди цивільного захисту у підвальному приміщенні  будівлі.

 Крім того, у лікарні завершується ремонт травматологічного відділення.  Для оснащення палат травматологічного відділення необхідно меблі та інвентар  (шафи, кушетки медичні, лампу ультрафіолетову, стільці, столи, ВАК апарат,  параформалінові камери, дрелі ортопедичні, пили ортопедичні, артроскоп з  артошейвером та інше) на загальну суму 8 млн  064 тис 390  грн.

 У 2022 році були розпочаті роботи по об’єкту: було подано заявки на фінансування в сумі 175 тис 687  грн., з них оплату в сумі 168 тис  438  грн. за проведення будівельних робіт по  об’єкту, решту суми 7 млн 249 тис  грн., в зв’язку з непроведенням платежів  Держказначейською службою України по незахищених статтях, було повернуто  до бюджету.

Загальна сума виплачених коштів по об’єкту у 2022 році складає 224 тис 577 грн.  

У  січні  цього  року проведено коригування проєктно-кошторисної  документації по проведенню капітального ремонту, експертний звіт від  16 січня 2023 року. Після коригування вартість проєкту склала 498 тис 478  грн. Для  завершення ремонтних робіт необхідно виділити кошти у сумі 273 тис 900грн.  

 У листопаді минулого  року за рахунок коштів Стабілізаційного Фонду  Кременчуцької міської територіальної громади медичним підприємством  придбано дизельну електростанцію вартістю 788 тис  грн.

Для монтажу  фундаменту та встановлення на ньому дизельної електростанції, улаштування  захисного паркану і підключення станції до енергосистеми лікарні без зміни  схеми живлення відповідно до розробленої проєктно-кошторисної документації  необхідні кошти у сумі 914 тис 928 грн.  

 Дані витрати не були передбачені Планом заходів комплексної програми  розвитку КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».  

 Враховуючи викладене, виникла необхідність внести зміни до  комплексної програми розвитку  комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного  лікування «Кременчуцька» на 2023-2025 роки - виклавши додаток до програми  у новій редакції. 

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися