Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Лубнах твориться щось неймовірне: у людей намагаються вкрасти їх голоси за кандидата від «Слуги Народу» Анастасії Ляшенко


22 июля 2019 14:45

«Члени комісій «заряджені» будь-якою ціною витягнути іншого кандидата».

Штаб кандидата у народні депутати України Анастасії Ляшенко заявляє, що на окрузі №148 з центром у Лубнах зараз триває масова фальсифікація результатів виборів під Фахраддіна Мухтарова.

«Триває засідання окружної виборчої комісії у Лубнах. Прямо у парку біля будівлі ОВК члени дільничних комісій підробляють протоколи, змінюючи там дані на користь Фахраддіна Мухтарова. А ОВК одразу їх приймає. Так у людей намагаються вкрасти їх голоси за кандидата від «Слуги Народу» Анастасії Ляшенко. 

Відповідно до первинних протоколів кандидат від «Слуги Народу» Анастасія Ляшенко у 148 окрузі перемагає з великим відривом у більше, ніж 3 тис голосів. На другому місці самовисуванець, депутат Полтавської обласної ради від Блоку Петра Порошенка Фахраддін Мухтаров. 

Зараз окружна виборча комісія приймає і обробляє протоколи від дільничних. На цьому етапі члени ОВК, підконтрольні Мухатарову, намагаються масово сфальсифікувати результат. Якщо перемагає він, протоколи одразу несуть у серверну і передають інформацію на ЦВК. Якщо Анастасія Ляшенко - знаходять формальні причини, щоб передати їх на уточнення. 

Далі члени дільничних комісій, які також підконтрольні Мухтарову, прямо у парку коло будівлі комісії, підробляють протоколи, змінюючі там результати. При цьому вони також фальсифікують підписи інших членів своїх ДВК.  Такі факти неодноразово зафіксували на відео»,- заявили представники штабу.

Нагадаємо також, що для уточнення уповноважені члени комісії мають повернутися у приміщення своєї ДВК. Але, наприклад, у комісії з однієї з оржицьких дільниць цей процес зайняв 7 хвилин. Хоча лише дорога туди і назад — це 120 км. 

«Члени комісій «заряджені» будь-якою ціною витягнути іншого кандидата. Вони вже написали і заготовили уточнені протоколи. А зараз тільки міняють їх. Але ми зробимо все можливе, щоб не допустити фальсифікацій та не дати вкрасти наші голоси», - наголошує Анастасія Ляшенко. 

В окрузі №148 намагаються провести тотальну фальсифікацію результатів виборів. Тому ми просимо правоохоронців та всіх небайдужих громадян звернути максимальну увагу на цю ситуацію.

Нагадаємо, на Полтавщині намагалися фотографувати бюлетені та проголосувати без паспортів.

У Кременчуці на виборчих дільницях присутні «журналісти», які не знають, що вони висвітлюють, - НСЖУ.

У Кременчуці на дільниці жінки з блокнотом відмічали виборців - підозрюють сітку.

На виборчій ділянці біля школи №24 також зафіксували факт підвезення виборців.


 

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться